آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های طالع بینی

نمایش ۱ تا 25 از ۲۴ مقاله

این شبکه یک سایت طالع‌بینی رایگان و بدون شارژ است که قبل از ساعت ۳۰: ۸ صبح هر روز تغییر نموده و طالع مربوط به روز بعد را برای شما بیان می‌کند. این سایت امکان دسترسی روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و سالانه به طالع‌بینی را به شما خواهد داد. هم‌چنین در طالع‌بینی هفتگی چگونگی روابط خانوادگی ، روابط عشقی ، فرصت‌های شغلی ، دوستان و پولی را به کاربران ارائه می‌نماید و به توصیه‌های عشقی می‌پردازد. در...این سایت نیزیک‌سایت‌طالع‌بینی از روی ستاره‌ها می‌باشد که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و به صورت روزانه ، ماهیانه و هفتگی به چشم می‌خورد و امکان دریافت طالع‌بینی روزانه توسط Email برای کاربران وجود دارد. ضمناً در این سایت دو نوع طالع‌بینی تاروت و چینی وجود دارد.این سایت یک مرکز طالع‌بینی از طریق ستاره‌ها می‌باشد که در واقع یک نوع طالع‌بینی از روی صور فلکی و به صورت ماهیانه می‌باشد.این شبکه یک سایت طالع‌بینی از روی ستاره‌ها می‌باشد که به صورت روزانه در این مرکز به چاپ می‌رسد و کاربران می‌توانند به پیش‌گویی‌های روزانه در مورد خودشان دسترسی یابند. به‌‌علاوه اطلاعاتی در خصوص صور فلکی در این سایت موجود می‌باشد.این سایت مربوط به طالع‌بینی از روی تاریخ تولد و ستاره‌ها است که توسط میکائیل تیسن صورت می‌گیرد. این سایت یکی از بزرگ‌ترین سایت‌های طالع‌بینی در اینترنت می‌باشد و امکان استفاده‌ی روزانه‌ ، هفتگی و ماهیانه از آن وجود دارد. هم‌چنین به پیش‌گوی‌هایی در مورد می پردازد.این سایت مربوط به طالع‌بینی ستاره‌ها توسط سوزان میلر است که به پیش‌گویی از روی ماه تولد شما و صور فلکی می‌پردازد. هم‌چنین به پیش‌بینی حوادث هزاره‌ی جدید و سال ۲۰۰۲ پرداخته و کتاب‌های منتشره در این زمینه را به کاربران ارائه می‌نماید.

این سایت ، یک سایت طالع‌بینی از روی حرکت ستاره‌ها می‌باشد که به صورت روزانه در اختیار کابران قرار می‌‌گیرد. هر فردی با کلیک کردن بر روی برج فلکی مربوط به زمان تولد خود می‌تواند ، طالع روزانه‌‌ی خودرا در این سایت مشاهده نماید. هم‌چنین این سایت به معرفی سایت‌های دیگری که در زمینه‌ی ستاره‌شناسی و طالع‌بینی از روی ستاره‌ها فعالیت دارند ، می‌پردازد.این سایت در سال ۱۹۹۸ به‌‌وسیله‌ی گروهی از مردم که به ستاره‌شناسی تاروت و هنر پیش‌گویی علاقه‌مند بودند تأسیس گردید. پیش‌گویی‌های این سایت آکنده از صداقت ، عشق و تمام کیفیت‌هایی است که شما از یک طالع‌بین انتظار دارید ، می‌باشد.اطلاعات این شبکه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. هم‌چنین امکان درک شخصیت فرد متقابل در روابط عشقی نیز از این طریق مهیا می‌گردد.این مکان یک سایت طالع‌بینی است که به طالع‌بینی از روی ستاره‌ها می‌پردازد و آن را به صورت روزانه بیان می‌کند.این مکان یک سایت طالع‌بینی است که طالع‌بینی‌های چینی از جمله ،تاروت و آی‌چینگ در آن وجود دارد. هم‌چنین اطلاعات زیادی در این زمینه به کاربران ارائه می‌نماید.این شبکه مربوط به یک سایت طالع‌بینی از روی ستاره‌ها است که طالع‌بین آن لیلی فکتز می‌باشد و این سایت به صورت ماهیانه به روز می‌گردد. هم‌چنین به آموزش طالع‌بینی از روی ستاره‌ها می‌پردازد و اطلاعاتی در این زمینه در اختیار کاربران قرار می‌دهد.این سایت مربوط به طالع‌بینی است که طالع‌بینی افراد را به صورت روزانه ، هفتگی و رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هم‌چنین به معرفی کتاب‌های طالع‌بینی پرداخته و امکان ارسال اطلاعات موجود در سایت ، توسط پست الکترونیکی امکان‌پذیر می‌باشد و سایت‌های مربوطه در این زمینه را معرفی می‌نماید.به سایت طالع‌بینی چینی خوش آمدید. این سایت به تهیه‌ی موضوعات با کیفیت بالا و سرگرمی برای بازدیدکنندگان به صورت رایگان می‌پردازد. این سایت برای استفاده‌ی عموم آزاد است و همه‌ی افراد می‌توانند از طالع‌بینی روزانه و هم‌چنین بازی‌های مهیج این سایت استفاده نمایند.این مکان یک سایت طالع‌بینی است که اطلاعات ارزنده‌ای در مورد: ستاره‌شناسی ، طالع‌بینی ، صور فلکی ، سیارات و عناصر موجود در طبیعت ارائه می‌نماید و به صورت روزانه ، طالع‌بینی افراد را در اختیار آنها قرار می‌دهد.این سایت به ارائه‌ی اطلاعات طالع‌بینی از جمله طالع‌بینی تاروت ،ستاره‌شناسی و طالع‌بینی از روی تاریخ تولد می‌پردازد و خصوصیات همسر یا جفت شما را که از نظر روحی با شما تناسب دارد ، می‌یابد. هم‌چنین به آموزش این علوم پرداخته و آنها را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.این سایت به نوعی طالع‌بینی از روی ستاره‌ها می‌پردازد. طراح آن لونا ودراستون است که بیش از ۲۰ سال به عنوان مشاور ، هنرمند و در زمینه‌ی علوم ستاره‌شناسی و طالع‌بینی از روی حرکت ستاره‌ها فعالیت دارد.این سایت به ارائه‌ی مطالب مهمی در زمینه‌ی نگهداری حیوانات اهلی می‌پردازد و به افراد می‌آموزد که با مراقبت و نگهداری این حیوانات می‌توان با آنها ارتباط برقرار نمود. در این سایت به سؤالات شما در زمینه‌ی حیوانات اهلی پاسخ داده می‌شود. هم‌چنین طالع‌بینی از روی حیوانات اهلی نیز در اینجا موجود می‌باشد.

این مرکز یکی از بهترین سایت‌های طالع‌بینی از روی ستاره‌ها است که طالع افراد را به صورت روزانه و هفتگی به چاپ می‌رساند. هم‌چنین امکان دسترسی به آرشیو این سایت نیز وجود دارد که با این آرشیو می‌توان طالع‌بینی شخص را تا یک سال قبل مشاهده نمود.در این سایت طالع بینی بر اساس ماههای سال و سالها انجام می‌شود.این سایت مخصوص معرفی نرم افزار راز بیوریتم 4 فصل است. نـــرم افــزار راز بـیــوریـتــم 4فــصــل، اولـین نـرم افـزار ایـرانی است که سـطح انـرژی های روزانــه شمـا (شـامـل: نـیروی جـسمانی ، احساسات و عواطف، قوه تفکر و حس ششم) را با علم بیوریتم (Biorhythm theory) بر حسب تاریخ تولد شما محاسبه می کند و بدون اقرار بایست گفت با راهکارهای موجود در این نرم افزار برای افزایش سطوح انرژی و رسیدن به آرامش در...نمایش ۱ تا ۲۰ از ۲۴ مقاله