آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های استان مرکزی

نمایش ۱ تا 25 از ۶۲ مقاله


آموزشگاه آزاد مهارت با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور (وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی) در اواخر سال 1385 با تلاش و همت جمعی از کارشناسان بخش خصوصی و تحت حمایت شرکت گذرگاه جهانی محلات تاسیس و فعالیت آموزشی خود در رشته های تخصصی رایانه، حسابداری و گرافیک را آغار نمود. مهارت تنها آموزشگاه آزاد مجاز درجه یک در شهرستان محلات است که علاوه بر داشتن فضای مناسب و آموزش طبق استانداردهای...گروه طراحان سپنتا، طراحی وب و خدمات ثبت دامنه و فروش فضا ، طراحی و پشتیبانی شبکه ، اراک

سال تاسیس : 1381 شماره ثبت 4316 با مسئولیت محدود زمینه فعالیت : کلیه فعالیتهای مرتبط با تجارت الکترونیک ، رایانه ، خدمات وابسته به شبکه جهانی اینترنت نماینده شرکت : آقای احمد کهریزی بخشهای شرکت : روابط عمومی ، فنی و پشتیبانی ، بازرگانی و فروش ، توسعه و مهندسی و بازرسی تاریخ بروز رسانی ( 19 مرداد 1386 ساعت 07:24 )

این اداره کل از ایستگاه محمدیه تا دورود با خطوط اصلی به طول تقریبا 360 کیلومتر در 3 استان قم، مرکزی و لرستان واقع شده که مرکز این اداره کل در اراک قرار دارد.

تنوع اقلیمی ، وجود منابع و ذخایر غنی، امکان ایجاد اشتغال مولد کم هزینه و زودبازده و وجود مزیت نسبی در تولید و صدور محصولات ، از جمله قابلیت های بخش کشاورزی است. ٢٣ درصد شاغلان کل کشور در این بخش اشتغال دارند و ٢٦ درصد تولید ناخالص داخلی ،٢٦ درصد صادرات غیر نفتی و بیش از ٨٠ درصد غذای کشور در بخش کشاورزی تامین می شود.

آدرس : اراک - انتهای خیابان شهید رجایی - بلوار شهید قدوسی - پارک علم و فناوری استان مرکزی تلفن : 14-2226011 (0861) نمابر : 2240051 (0861) صندوق پستی : 416-38135امیداست باتوجه به نقش روزافزون شهرکها ونواحی صنعتی‌دراستقرارسازمان‌یافته واحدهای‌صنعتی‌و استفاده از پتانسیلهای هم مکانی ، این شرکت بتواند علاوه بر تأمین نیازهای عمومی ، آب ، برق ، گاز ، خطوط ارتباطی و …. سایر خدمات ضروری مورد نیاز صنعتگران ازقبیل خدمات مشاوره‌ای تخصصی درزمینه تکنولوژی ، بازرگانی ، مالی ، مالیاتی و…. را در شهرکها ونواحی‌صنعتی در دسترس آنان قرار دهد و در راستای تحقق این هدف و بمنظور...این شرکت روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت 9 لغایت 13:30 را جهت ملاقات عمومی ارباب رجوع با مدیریت عامل و تمامی روزها در صورت مراجعه ارباب رجوع برای مدیران امور و ستادی مشخص نموده است. شماره تلفن های6-2224024-0861 و نمابر 2242007-0861این مجموعه عظیم دانشگاهی در سالهای اخیر بهترین مرکز نیروهای متعهد و متخصص بوده است و در این خصوص نیازهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را در زمینه های مختلف مرتفع نموده است.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۶۲ مقاله