آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های استان همدان

نمایش ۱ تا 25 از ۴۷ مقاله


سازمان بیمه خدمات درمانی در راستای تحقق اصل 29 قانون اساسی و به دنبال تصویب قانون بیمه همگانی خدمات درمانی در آبانماه 1373 توسط مجلس شورای اسلامی در مهرماه 1374 تاسیس گردید.

رسم نگهداری و حفاظت از اسناد و مدارک دولتی در ایران از دیرباز رایج بوده است. در دوران هخامنشیان هسته مرکزی و زیر بنای تشکیلات اداری امپراطوری را (بایگانی سلطنتی) تشکیل می داد. در حقیقت مغز متفکر سازمان اداری، رئیس بایگانی سلطنتی بود که فرمانهای شاه را به زیردستان ابلاغ می کرد، وی مسوول ضبط و ربط مکاتبات حکومتی، فرمانها و دستورهای شاه و دیگر وقایع مهم روز بود. پس از فتح ایلام، ایرانیان با لوحه های...بعد از انقلاب اسلامی به منظور اعمال اختیارات دولت در فراهم آوردن موجبات توسعه و تاسیس و بهره برداری از صنایع سنگین کشور و ضرورت توسعه مضاعف اینگونه فعالیتهای اقتصادی بویژه در شرایط جنگ تحمیلی وزارتخانه های صنایع ، صنایع سنگین و معادن و فلزات ایجاد شد .استان همدان با گستره ای به مساحت 17493 کیلومترمربع در غرب ایران بین 33 درجه و 59 دقیقه تا 35 درجه و 48 دقیقه عرض شمالی و 47 درجه و 34 دقیقه تا 49 درجه و 36 دقیقه طول شرقی از نصف النهار گرینویچ قرار گرفته است. استان همدان بر اساس آخرین تقسیمات کشور در سال 1377، دارای 8 شهرستان، 20 شهر، 20 بخش، 70 دهستان و 1122 آبادی دارای اسکنه میباشد. این استان در نتیجه وجود کوههای مرتفع، رودخانه ها و چشمه سارهای...اهداف سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری همدان توسعه کلان فضای سبز در قالب طرح جامع . برنامه ریزی و سیاستگزاری در خصوص طراحی و اجرای پروژه های زیر بنایی در زمینه حفظ و توسعه فضای سبز . افزایش فعالیتها و برنامه های آموزشی و پژوهشی .شرکت شهرکهای صنعتی همدان با هدف ایجاد همآهنگی و استفاده مطلوب از امکانات زیربنائی و ارائه خدمات مناسب و ضروری برای متقاضیان سرمایه گذاری در زمینه تولیدات صنعتی در تاریخ 8/11/64 تأسیس و در راستای توسعه صنعتی استان از آغاز فعالیت تاکنون ایجاد شهرکهای صنعتی چشمه قصابان ، بوعلی ، ویان ، ملایر ، لالجین ، رزن اسدآباد ، تویسرکان ، نهاوند ، مجتمع کارگاهی ملایر ، قرق بهار را پیگیری نموده است واحداث شهرکهای...آدرس کامل : همدان-خیابان فرهنگ-سازمان آموزش وپرورش استان همدان تلفن : تلفن سازمان: 4-8264041 تلفن گویا :8270047 و8279911 تلفن روابط عمومی: 8251066 نمابر : 8254043با تصویب قانون تشکیل وزارت جهاد کشاورزی توسط مجلس محترم شورای اسلامی و معرفی وزیر محترم جهاد کشاورزی ، فعالیتهایی توسط روسای سازمانهای جهاد سازندگی وکشاورزی در سطح استان جهت ادغام ،جلب مشارکت کارکنان و فراهم نمودن بستر لازم به منظور اجرای قانون و آئین نامه های ارسالی تا قبل از انتصاب رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان انجام و با همکاری یکدیگر بستر سازی لازم در قبل از ادغام صورت پذیرفت . پس از انتص...

همدان این شهر کهن و افسانه ای ، با سابقه درخشان و فرهنگ غنی خود از همان آغاز ، مهد تمدن و علم و هنر و حکمت و عرفان بوده ، و جایگاه بزرگانی چون حکیم ابوعلی سینا و دیگر دانشمندان ، عارفان و مردانی چون بدیع الزمان ، ابوالوفا حافظ ، عین القضات و شاعرانی چون غبار ؛ عراقی ، مفتون ، غمام ، صابر و دیگران شوریده ترینشان باباطاهر عریان است که هیچ شاعری تا کنون دو بیتی هایی عرفانی و دلنشین چون وی نسروده است...از وظائف دیگر این سازمان ، ایجاد وب سایت‌ برای ارگانها و ادارات مرتبط است که در حال حاضر بالغ بر 20 وب سایت تخصصی در حیطه مسئولیت است . تمام این وب سایت ‌ها دارای بانک اطلاعاتی رابطه ای با سایر سازمانها بوده و بصورت پویا ( Dynamic ) بروز رسانی می‌شوند .در مواردی که شهرداری مکلف به جلوگیری از عملیات ساختمانی است و دستور شهرداری اجرا نشود می تواند با استفاده از ماموریت اجرائیات خود و در صورت لزوم ماموران انتظامی برای متوقف ساختن عملیات ساختمانی اقدام نماید.

یکی از اهداف مهم دولت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به ویژه بعد از فارغ شدن کشور از جنگ تحمیلی توجه به روستا و روستائیان بود. این توجه بیش از هر چیز نشات گرفته از آرمانهای امام راحل (ره) بود که همواره توجه به سازندگی و عمران روستاها را در اولویت برنامه های نظام قرار داده بود.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۴۷ مقاله