آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های دفاع مقدس

نمایش ۱ تا 25 از ۱۱ مقاله

در این پایگاه اطلاعاتی راجع به شهدای گرانقدر کشور ایران به دست می آورید.این پایگاه، روایت‌گر یک حماسه است، حماسه ماندگار یک ملت، خاطره مظلومیت، حریت و صلابت مردمی بیدار و سرافراز، تجلی عشق و عرفان و ایثار و ... حماسه‌ای بی‌نظیر در تاریخ معاصر.در این پایگاه زندگینامه، خاطرات، سفرنامه ها و... مربوط به شهید آوینی آورده شده است.

با توجه به گسترش و استقبال روز افزون اقشار مختلف مردم به منظور بازدید از مناطق عملیاتی جبهه های جنوب، غرب و شمال غرب كشور و اعزام كاروان های راهیان نور از اقصی نقاط كشور، لزوم و اهمیت اطلاع رسانی جامع و مفیدی از این فعالیت احساس می گشت كه با راه اندازی این سایت به این نیاز پاسخ گفته شد. این سایت دارای عناوینی چون تحلیلی بر جنگ هشت ساله، آشنایی با مناطق عملیاتی، روز شمار جنگ تحمیلی، پاسخ به شبهات...در این سایت با زندگینامه، کتابها و مطالب دیگر زندگی دکتر چمران آشنا می شوید.

در راستای رهنمودهای والای مقام معظم رهبری مبنی بر هرچه بهتر زنده نگه داشتن یاد، نام و خاطره دلاورمردان سال های ارزشمند دفاع مقدس، "بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس" بر آن شد تا با بهره گیری از فن آوری روز، نسبت به این امر مهم اقدام نماید. به همین منظور و درپی تدابیر سردار پاسدار "میر فیصل باقرزاده" ریاست بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، در پاییز سال 1384 طرح راه...سایت دیاررنج با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج برگزار میکند : ● اولین دوره جشنواره بین المللی با موضوع : ▪ درد د لی با شهد ا ● بخش های جشنواره : ۱- نثر ( داستان کوتاه ، قطعات ادبی ، و … ) ۲- نظم ( انواع قالب های شعری ) ۳- طراحی قالب سایت و وبلاگ ، مرتبط با موضوع جشنواره ۴- آثار خود را از طریق پست الکترونیک سایت ارسال کنید. [email protected] , info@diarer...نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱۱ مقاله