آفتاب

با ویزای کانادا کجا میشه رفت؟کسانی‌که ویزای کانادا دارند، علاوه‌بر امکان سفر آزادانه به کل استان‌ها و نقاط مختلف کانادا، امکان سفر به 20 کشور دیگر دنیا بدون نیاز به دریافت مجدد ویزا را خواهند داشت.

با اخذ ویزای کانادا با یک تیر چند نشان بزنید! چرا چنین حرفی می‌زنم؟ کسانی‌که ویزای کانادا دارند، علاوه‌بر امکان سفر آزادانه به کل استان‌ها و نقاط مختلف کانادا، امکان سفر به 20 کشور دیگر دنیا بدون نیاز به دریافت مجدد ویزا را خواهند داشت. البته امکان سفر به برخی از این کشورها فقط برای شهروندانی که پاسپورت کشور خاصی را دارند امکان‌پذیر است. همچنین مدت سفر بدون نیاز به اخذ ویزا، از کشوری به کشور دیگر متفاوت خواهد بود. در این مقاله به شما خواهیم گفت که با ویزای کانادا کجا میشه رفت؟ لیست کشورهایی که در این مطلب به آن‌ها اشاره می‌کنیم شامل مقاصد مجاز برای شهروندان ایرانی نیز می‌شود؛ بنابراین اگر تاجر یا یک فرد علاقه‌مند به جهان‌گردی هستید، قطعا اطلاعات این مقاله برای شما مفید خواهد بود.

امکان سفر به مکزیک بدون نیاز به ویزا برای دارندگان ویزای کانادا

اگر قصد بازدید از مکزیک را دارید، ابتدا می‌توانید ویزای توریستی کانادا دریافت کنید و به‌این‌ترتیب با یک تیر دو نشان بزنید. البته از طریق سایر راه های مهاجرت به کانادا مثل ویزای کاری، تحصیلی یا سرمایه‌گذاری نیز این امتیاز به شما تعلق می‌گیرد. کسانی‌که موفق به اخذ ویزای کانادا شده باشند، فارغ از هر ملیتی می‌توانند به مدت 180 روز در مکزیک اقامت داشته باشند.
این کشور واقع در آمریکای شمالی یکی از مقاصد محبوب گردشگران است. مردم این کشور به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند و به زبان انگلیسی و فرانسه نیز تسلط خوبی دارند؛ بنابراین به‌عنوان یک توریست برای برقراری ارتباط با مردم مکزیک کار سختی نخواهید داشت. با ویزای کانادا برای سفر به مکزیک و بازدید از این کشور دیگر نیازی به دریافت ویزای توریستی مکزیک و شرکت در جلسه مصاحبه سفارت را ندارید.


 

سفر 30 روزه به کاستاریکا با ویزای کانادا

اگر به‌دنبال پاسخ این سوال هستید که سفر با ویزای کانادا کجا میشه رفت؟ یکی دیگر از این کشورها و مقاصد محبوب، کاستاریکا نام دارد. این کشور در آمریکای مرکزی قرار دارد و یکی از مناطق نزدیک به کانادا است؛ بنابراین اگر ویزا یا کارت اقامت کانادا را دارید، برای سفر یا گذراندن تعطیلات تابستانی می‌توانید به کاستاریکا سفر کنید. سفر به این کشور با ویزای کانادا برای همه ملیت‌ها بدون نیاز به دریافت ویزا امکان‌پذیر خواهد بود.
به کسانی‌که برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری اقدام کرده‌اند، بعد از ورود به این کشور کارت اقامت (PR) تعلق می‌گیرد. این افراد در هر زمان از سال که تمایل داشته باشند برای مدت 30 روز می‌توانند به کاستاریکا سفر کنند. این کشور به‌دلیل موقعیت جغرافیایی و اقلیمی منحصربه‌فرد، مقصد ایده‌آلی برای علاقه‌مندان به سفر و طبیعت‌گردی است. باتوجه‌به اینکه کاستاریکا در ایران سفارت ندارد و هیچ پرواز مستقیمی از ایران برای سفر به این کشور نیست، دریافت ویزای کانادا بهترین روش برای سفر به کاستاریکا محسوب می‌شود.

سفر به کوبا با ویزای کانادا و اخذ کارت توریستی از آژانس‌های مسافرتی

یکی دیگر از کشورهایی که شهروندان همه ملیت‌ها می‌توانند با دریافت ویزای کانادا به آن سفر کنند، کوبا است. این جزیره زیبا در آمریکای جنوبی یکی از مقاصد پرطرفدار کانادایی‌ها برای تفریح و سفر‌های تابستانه محسوب می‌شود. شهروندان خارجی نیز که موفق به دریافت ویزای کانادا شده‌اند، برای مدت 30 روز می‌توانند به این جزیره زیبا سفر کنند. با داشتن شرایط جاب آفر کانادا یا رزومه تحصیلی مناسب شانس شما برای دریافت ویزای کاری یا تحصیلی افزایش می‌یابد. البته برای سفر به کوبا با ویزای کانادا باید کارت توریستی داشته باشید. این کارت را می‌توانید از سفارت‌خانه‌های کوبا، خطوط هوایی مجاز و آژانس‌های مسافرتی دریافت کنید.

سفر به پاناما با ویزای کانادا؛ حواستان به مدت اعتبار ویزا باشد!

با اخذ ویزای کانادا از هر ملیتی که باشید برای مدت 30 روز اجازه ورود به پاناما بدون نیاز به دریافت ویزای این کشور را خواهید داشت. البته توجه داشته باشید که باید حداقل یک سال از مدت اعتبار ویزای کانادای شما باقی‌مانده باشد. همچنین قبل از ورود به پاناما حداقل باید یک‌بار با این ویزا به کشور کانادا سفر کنید.
قوانین کشورها برای صدور ویزا متفاوت است. همچنین احتمال ریجکتی به‌دلیل حساسیت‌های سفارت وجود دارد. با دریافت ویزای کانادا برای سفر به پاناما، دردسرهای مجدد اخذ ویزا را نخواهید داشت.  

آنتیگوا و باربودا؛ یک سفر تفریحی جذاب با ویزای کانادا

آنتیگوا و باربودا کشور جزیره‌ای در هند غربی است. برخی بازرگانان ایرانی با هدف تجارت به این کشور سفر می‌کنند. در‌صورتی‌که ویزای کانادا داشته باشید با هر ملیتی برای مدت 30 روز می‌توانید نیاز به دریافت مجدد ویزا به این کشور سفر کنید. همچنین این کشور به‌دلیل تنوع طبیعی و چشم‌اندازهای زیبایش مقصدی محبوب برای تفریح و سپری کردن تعطیلات تابستانه است. پارک‌های ملی، آتشفشان، خلیج و جزیره‌های مرجانی بخشی از جاذبه‌های طبیعی این کشور جزیره‌ای را تشکیل می‌دهند.  

امکان سفر به مقدونیه در شرق اروپا با ویزای کانادا

شهروندان ایرانی با ویزای کانادا می‌توانند به کشورهایی اروپایی مختلفی همچون مقدونیه نیز سفر کنند. این کشور زیبا در همسایگی یونان، محبوبیت بالایی در بین گردشگران و توریست‌ها دارد. با هر ملیتی و از هر گوشه دنیا با ویزای کانادا می‌توانید به این کشور سفر کنید. البته توجه داشته باشید که روزهای مجاز برای اقامت در قونیه فقط 15 روز است.


 

سفر به 20 کشور دنیا با اخذ ویزای کانادا

در این مقاله به شما گفتیم با ویزای کانادا کجا میشه رفت؟ کشورهایی که با ویزای کانادا می‌توان به آن‌ها سفر کرد، به 20 عدد می‌رسد؛ اما برای سفر به بعضی به این کشورها باید تابعیت کشور به‌خصوصی را داشته باشید. سفر به کشورهایی که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم برای شهروندانی که ویزای کانادا دارند، از هر ملیتی آزاد است. همچنین شهروندان ایرانی می‌توانند با ویزای کانادا به کشورهایی همچون جمهوری دومینیکن، قطر، عمان، آروبا، باهاما، کوراسائو و سینت مارتن نیز سفر کنند. حسن دریافت ویزای کانادا این است که برای سفر به این کشورها، دوباره دردسرهای تکمیل مدارک، مراجعه به سفارت، انجام مصاحبه و پرداخت هزینه‌های ویزا را نخواهید داشت.
مجموعه ایران کانادا یکی از موسسه‌های مهاجرتی معتبر در ایران است که صفر تا صد مراحل دریافت ویزا را برای متقاضیان انجام می‌دهد. مشاوران این موسسه با بررسی شرایط و رزومه تحصیلی و کاریتان، بهترین روش برای مهاجرت به کانادا و دریافت ویزای این کشور را به شما معرفی خواهند کرد. برای دریافت مشاوره رایگان یا رزرو وقت مشاوره به سایت ایران کانادا به آدرس irancanada.cc مراجعه کنید.