آفتاب

قیمت روز انواع فنس، رابیتس، پروفیل و آهن آلاتفنس از جمله ابزارهای کاربردی برای تعیین محدوده و مرزبندی می باشد. حصار کشی با فنس از متداول ترین روش ها است ، در ادامه با ما همراه باشید .

فنس حصاری چیست؟

همان طور که می‌دانیم مردم در زمان‌های گذشته به دور باغ و زمین شخصی خود از  فنس چوبی برای جلوگیری از ورود غیر مجاز انسان‌ها و اشخاص یا حیوانات و چهارپایان استفاده می‌کردند. بنابراین خار و خاشاک و شاخه درختان را می‌توان از اولین حصارهای برای محصول کردن زمین و محوطه کشاورزی و باغ ‌ها دانست.  امروزه استفاده از آن به امری متداول برای مرزبندی نمودن و حفاظت از زمین‌ها تبدیل شده است و این محصول از مزایا و کارهای زیادی در این خصوص برخوردار می‌باشند.
قیمت فنس نیز مانند تمامی محصولات فولادی و آهن آلات به صورت روزانه دستخوش تغییراتی می شود که بهتر است برای استعلام دقیق قیمت با کارشناسان فولادین تماس حاصل نمایید.
فنس به شبکه منظم و به هم پیوسته گفته می شود که بوسیله تارها و پودهایی به هم تنیده شده است. جنس تارها و پودهای فنس یا توری حصاری متناسب با نوع کاربرد آن از آلیاژهای فلزی مختلف انتخاب و بافته می شود.

مزایای فنس حصاری چیست؟

امروزه از انواع توری حصاری جهت حفاظت از حریم شخصی و مراقبت از بخش‌های حساس استفاده می‌کنند. انسان هر روز به دنبال مراقبت و حفاظت و از اماکن شخصی خود است. از این رو استفاده از ابزار‌های حفاظتی می‌تواند کمک شایانی به این مسئله بکند. حصارکشی و استفاده از فنس یکی از راه های ایجاد امنیت و حفاظت است که مزایای بسیاری دارد.فنس کشی برای محافظت از زمین کشاورزی و دیگر اماکن نسبت به دیوار کشیدن سریع‌تر اتفاق می‌افتد و آسان‌تر است. همچنین قیمت آن‌ها هم نسبت به دیوارکشی ارزان‌تر تمام خواهد شد. به نوعی استفاده از فنس نیاز و خواسته‌های افراد مختلف را در حد و اندازه مطلوبی برآورده خواهد کرد.رابیتس چیست؟

رابیتس ، یکی از محصولات مشتق شده از ورق گالوانیزه گرم است که به صورت ورق‌های فولادی مشبک شکل تولید می شود. ورق گالوانیزه گرم یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی است که امروزه در صنعت از آن استفاده‌های بسیاری می‌شود. دلایل مختلفی هم برای استفاده از ورق گالوانیزه گرم می‌توان بر شمرد، قیمت رابیتس در وبسایت فولادین از دیگر وبسایت های فروش آهن پایین تر می باشد و این به دلیل تولید کننده بودم مجموعه فولادین است.

چرا در تولید رابیتس از ورق گالوانیزه استفاده می شود؟

از راویز یا رابیتس برای زیر سازی و استحکام سقف کاذب استفاده می شود، در نتیجه مدام در معرض رطوبت خوردگی است. بنابراین از موادی ساخته می شود که در برابر رطوبت مقاوم باشد. همچنین چون راویز در داخل کار انجام می شود، به آسانی قابل تعویض و تعمیر نیست. برای همین جنس مقاومی چون گالوانیزه بسیار کاربردی است.

پروفیل یا قوطی آهن چیست؟

پروفیل ها به مقاطع فولادی توخالی گفته می‌شود که در اشکال های متنوعی مانند مربعی، مستطیلی، دایره‌ای و جعبه‌ای تولید و عرضه می‌شوند. پروفیل‌ها بوسیله ورق‌های فولادی تولید می‌شوند. این ورقه ها به صورت آلیاژی تولید شده‌اند. به عنوان نمونه، دسته‌ای از پروفیل‌ها با ورقه‌های گالوانیزه و دسته‌ای دیگر با ورقه‌های سیاه تولید شده اند.
قیمت پروفیل نیز مانند دیگر مقاطع فولادی پرکاربرد همچون میلگرد و تیرآهن و ورق به صورت روزانه تغییر می کند و دچار نوسانات قیمت می باشد.
 پروفیل مقاطع فلزی توخالی یا توپر هستند که در جنس های مختلف مانند فولاد، آلومینیوم و… ساخته می‌شوند. پروفیل ها دارای سطح مقطع معین (در تمام طول) هستند . سطح مقطع آن به شکل دایره ، مربع یا مستطیل است . ضخامت ، جنس و سایز آن ها با توجه به سفارش مشتری متفاوت است که در کارخانجات تولید می شوند . تمام موارد ذکر شده بر افزایش یا کاهش قیمت نهایی پروفیل تاثیر می گذارند. همچنین روش تولید انواع پروفیل نیز بر قیمت نهایی تاثیرگذار است . انواع پروفیل با اشکال مختلف در طول های 6 الی 12 متری و با ضخامت های مختلف تولید می شوند.خرید اینترنتی و آنلاین آهن آلات از فولادین

برای استعلام قیمت مقاطع فولادی و آهن آلات و همچنین خرید آهن آلات، تنها کافیست با کارشناسان فولادین تماس حاصل نمایید.

فولادین Fuladin.com 
شماره تماس : ۰۲۱۷۱۰۵۷۱۵۵