آفتاب

معرفی تور ژاپن و تور مالدیو 2 مورد از پرطرفدار ترین تور های آسیاییذات انسان همواره دنبال آرامش و تنوع در وجود خود بوده است و سفر بهترین گزینه برای رفع خستگی و طراوت روح است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های حمل و نقل سفر به اقسام نقاط جهان به راحتی در دسترس قرار دارد و برای فهمیدن بیشتر در یان باره در ادامه مقاله با ما همراه باشید .

آب و هوای مالدیو و ژاپن

اگرچه آب و هوای مالدیو کمی خشن است، اما نسیم تور اقساطی مالدیو هوای خنک را از سمت اقیانوس هند به حال شما می رساند :) در مقاله دیگر ما با شرایط تور اقساطی آشنا شوید.

به طور کلی هوای ژاپن و مالدیو هم در تابستان و هم در زمستان گرم است و هر روز به طور میانگین ​​8 ساعت آفتاب می تابد . تحت تأثیر اقیانوس هند، دمای هوای مالدیو بین 24 تا 33 درجه سانتیگراد در طول سال متغیر است، اما دمای آب به سختی به زیر 25 درجه سانتیگراد می رسد. از نظر آب و هوا، مالدیو دارای دو فصل مجزا (باران جنوب غربی) و خشک و شمال شرقی است.

راه های سفر با تور اقساطی ژاپن و مالدیو

در حال حاضر تنها راه سفر توریستی به مجمع الجزایر ژاپن خرید بلیط تهران – ژاپن و با پرواز غیر مستقیم است. پروازهای سیستم تهران-مالدیو با پروازهای لوکس مانند پروازهای مالدیو با هواپیمایی امارات (از دبی)، پروازهای مالدیو با خطوط هوایی قطر (از دوحه)، پروازهای مالدیو با خطوط هوایی ایر سریلانکا (از کلمبو) و پروازهای مالدیو با خطوط هوایی سنگاپور (از سنگاپور) ) خواهد بود اما گاهی به خصوص در روزهای شلوغ تور مالدیو، برخی از پروازهای چارتری توسط برخی ایرلاین های داخلی مانند ماهان در مسیر هوایی تهران-مالدیو انجام می شود.


تور اقساطی مالدیو، پرواز از فرودگاه به هتل

پس از فرود در فرودگاه ماله، بسته به اینکه هتل شما در کدام یک از جزایر مالدیو واقع شده است و فاصله آن با فرودگاه چقدر است، انتقال شما می تواند به صورت هوایی (هواپیما دریایی) یا زمینی (قایق) انجام شود. البته اگر بعد از غروب آفتاب به ماله رسیدید، برای پرواز با هواپیمای دریایی باید تا فردا صبح صبر کنید، زیرا هواپیماهای دریایی فقط در روز می توانند پرواز کنند.

ویزای مالدیو و ژاپن ؛ نگران نباشید

برای اخذ ویزای ورود به مالدیو مشکلی نخواهید داشت و شاید یکی از دلایل محبوبیت تور جزایر مالدیو برای گردشگران ایرانی عدم نیاز به اخذ ویزای مالدیو برای سفر توریستی به این کشور باشد. . ویزای مالدیو اگر بتوان آن را ویزا نامید.

ویزای فرودگاهی با اعتبار 30 روز است که پس از ورود به مجمع الجزایر مالدیو صادر می شود. به این صورت که پس از فرود در فرودگاه بین المللی ماله، پایتخت مالدیو، باید فرم مخصوص ویزای مالدیو را پر کنید و هزینه ای بسیار ناچیز برای صدور ویزای مالدیو بپردازید.مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مالدیو

برای دریافت ویزای مالدیو نیازی به مدارک خاصی ندارید. تمامی مدارکی که برای دریافت ویزای مالدیو نیاز دارید به شرح زیر است:


  1. یک قطعه عکس تمام صورت

  2. پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار

  3. رزرو قطعی هتل در مالدیو

  4. 50 دلار هزینه نقدی برای هر روز اقامت در مالدیو

  5. با تور اقساطی مالدیو و ژاپن به امن ترین مقصد گردشگری دنیا سفر کنید

کوچکترین و کم جمعیت ترین کشور آسیا مالدیو می باشد جالب است بدانید : مالدیو به معنای عرب هندوآریایی است . مردم مالدیو مردم مالدیو هستند. اصل و نسب اصلی آنها هندی و آریایی است و آثاری از اعراب در میان آنها دیده می شود.

اسلام در مالدیو فقط برای بومیان اجباری است. دین رسمی این کشور اسلام است و پیروی از سایر ادیان در ملاء عام ممنوع و قابل پیگرد قانونی است.

واحد پول رایج گردشگری در مالدیو دلار است؛ واحد پول مالدیو روفیا مالدیو است که معادل 1400 تومان می باشد. اما در تور مالدیو نیازی به روپیه نخواهید داشت. در مالدیو دلار خریداران بیشتری دارد.

تا حالا درباره ماله شنیده اید ؟ ماله در اینجا به معنای خانه بزرگ است. ماله پایتخت و بزرگترین شهر و مرکز تجاری مالدیو است و در زبان سانسکریت به معنای خانه بزرگ است. فرودگاه بین المللی ابراهیم نصیر تنها فرودگاه این شهر است و بسیار مجهز و مدرن است. گردشگران تور مالدیو مستقیما از فرودگاه بین المللی ماله به جزایر توریستی مالدیو منتقل می شوند.

این ها بخشی از جزئیاتی بود که بد نبود بدانید تا با چشمی باز و دلی خوش طور اقساطی خود را به مقصد مالدیو و ژاپن انتخاب کنید.

نحوه استفاده از تور اقساطی

تور اقساطی امکان پرداخت 50 میلیون تومان از هزینه سفر را به شما می دهد . اقساط با توجه به میزان سفر و شرایط شما در چند قسط قابل تنظیم می باشد .

اگر دسته چکی به نام خود ندارید نگران نباشید زیرا می توانید از دسته چک های دیگری استفاده کنید، آنها می توانند ضامن شما باشند. در واقع شما وام سفر دریافت می کنید و این وام مشمول کارمزد می باشد. کارمزد بستگی به مبلغ وام و تعداد اقساط دارد .


مدارک لازم برای تور اقساطی ژاپن

قبل از ثبت نام در سایت برای دریافت تور اقساطی ژاپن به مدارکی نیاز دارید که بهتر است آنها را تهیه و همراه داشته باشید تا مراحل درخواست سریعتر انجام شود:

فرم ها را تکمیل و امضا کنید تا برای بارگذاری در سایت آماده شوند . چک باید بر اساس تعداد اقساط درخواستی تحویل شود . می توانید از بخش پشتیبانی در مورد نحوه پر کردن آن کمک بخواهید.

مدارک مورد نیاز تور اقساطی مالدیو و ژاپن :

  1. کپی شناسنامه

  2. کپی کارت ملی

  3. پاسپورت و. . . عکس و . . .

که با توجه به نوع سفر شما مشخص می شود زیرا برای سفرهای داخلی نیاز به پاسپورت ندارید اما برای سفرهای خارجی بسته به مقصد نیازی به پاسپورت ندارید. همچنین ممکن است نیاز به ویزا داشته باشید که برای ژاپن و مالدیو این گونه است شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به واحد پشتیبانی سایت پیام دهید و مشاوره کسب کنید .

برگرفته از وب سایت آژانس مسافرتی پیله های عصر پرواز https://www.pilehparvaz.com/