آفتاب

چاپ عکس روی تخته شاسیچاپ روی تخته توجه مشتریان بالقوه و مشتریان رو به خود جلب میکنه. این نوع چاپ ها میتونن خدمات یا محصولاتی رو در طول نمایشگاه‌ها یا کنفرانس‌ها تبلیغ کنن که میتونه سازمان شما رو در رقابت برجسته کنه.

در حال حاضر مراکز چاپ تخته شاسی فوری کوثر پرینت، چاپ ایران کهن و چاپ متین به طور تخصصی روی چاپ تخته شاسی فعالیت میکنن. شما میتونید چیزهای مختلفی رو روی فوم بردها مثل عکس، پوستر و غیره چاپ کنید. از مزایایی این نوع چاپ رو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

• قیمت پایین

چاپ روی تخته هزینه کمتری داره. آنها برای پروژه های بزرگ یا کوچک مناسب هستن. زمانی که پوسترهای زیادی رو در چندین رنگ چاپ میکنید، میتونید بودجه تون رو هم تنظیم کنید.

• تخته شاسی توجه رو به خود جلب میکنه

چاپ روی تخته توجه مشتریان بالقوه و مشتریان رو به خود جلب میکنه. این نوع چاپ ها میتونن خدمات یا محصولاتی رو در طول نمایشگاه‌ها یا کنفرانس‌ها تبلیغ کنن که میتونه سازمان شما رو در رقابت برجسته کنه.

• برای تصاویر بزرگ موجود هست

با چاپ روی تخته شاسی میتونید تصاویر بزرگتر رو مستقیماً روی یک ماده چاپ کنید. این یک تصویر تمام شده خوب به دست میده که میتونید برای برندسازی یا لوگوی شرکت استفاده کنید. همچنین میتونید روی تصاویر پس‌ زمینه تا لبه ‌های تخته چاپ کنید تا مانند یک عکس بزرگ در صفحه نمایش به نظر برسه. این راهی است برای تبلیغ خدمات یا محصولات خود که فوق العاده جذابه
آیا شما نیاز دارید که دکوراسیون دیوار خود را کمی زیباتر کنید؟ چاپ های عکس روی تخته شاسی رو در وب سایت کوثر پرینت بررسی کنید. این تابلوهای عکس برای فارغ التحصیلی، تولد، عروسی، یا مناسبت های سرگرم کننده نیز عالی هستند. فقط عکس (های) مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با تم یا طرحی منحصر به فرد سفارشی کنید. تخته شاسی در ابعاد مختلفی ارائه میشن تا بتونید چاپ‌ هایی به اندازه پوستر متناسب با هر موقعیت یا فضای دیوار داشته باشید.

ویژگی های چاپ رول آپ


وقتی صحبت از تبلیغات محصولات در نمایشگاه میشه، اغلب توصیه میشه که از بنرهای رول آپ استفاده کنید. این یکی از مهمترین ابزارهایی هست که غرفه داران باید هنگام برگزاری نمایشگاه داشته باشن. شاید تعجب کنید که چرا؟ شما میتونید رول آپ رو در مکان ‌هایی قرار بدید که میدونید افراد بیشتری در آنجا قرار میگیرن (مثل صف صندوق‌دار). در نتیجه آنها با دیدن بنر، پیام شما بهتر و سریع تر دریافت میکنن و منتظر ارائه خدمات از سمت شما میشن. به همین دلیل، از نظر کارشناسان، بنر رول آپ کوثر پرینت بهترین افزودنی برای تبلیغات و فروش محصولات محسوب میشه. با این حال، برای جلب توجه بیشتر مخاطب حتما این نکات رو رعایت کنید: 1. درج لوگو در بالای بنر. 2. استفاده از تصاویر با کیفیت بالا. 3. به کاربردن رنگ های مکمل. 4. انتخاب اندازه مناسب بنر. 5. داشتن خلاقیت در طراحی چاپ. 6. استفاده از فونت مناسب برای متن.

ایده برای برشور تبلیغاتی


برای بازاریابی چاپی چیزی همه کاره تر و آموزنده تر از بروشورها نیست. بروشور در ساده ترین حالت آن، چاپ تک صفحه ای تا شده که شامل متن و تصاویری درباره محصولات و/یا خدمات یک برند هستش. بروشور کوثر پرینت برای چه کاری استفاده میشه؟ هر چیزی که فکرش رو بکنید بروشورها در بازاریابی و تبلیغات استفاده میشن، اما در رستوران‌ها، فروشگاه‌های خرده‌فروشی و مطب‌های پزشک نیزکاربرد دارن. در ادامه چند ایده جایگزین بروشور برای شروع پروژه بازاریابی چاپ بعدی شما آورده شده:

1. از یک بروشور به عنوان دعوت نامه استفاده کنید

دفعه بعد که دعوت نامه ای رو برای مشتری ارسال میکنید، از آن به عنوان فرصتی برای به اشتراک گذاشتن چیزی بیشتر از تاریخ، زمان و مکان گردهمایی خود استفاده کنید. با تبدیل دعوت خود به یک بروشور، فضای بیشتری به خود میدید تا به اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی هستید و چه میکنید، بپردازید.

2. فراتر از گزینه های استاندارد تاشو فکر کنید

هیچ راهی برای تا کردن یک تکه کاغذ وجود نداره. بروشور خود را با خلاقیت در چین‌های خود برجسته کنید، و به جای یک چیدمان استاندارد پنل، چیزی غیر سنتی رو انتخاب کنید. انجام این کار پیامی ظریف در مورد برند شما به مخاطب میفرسته. به عنوان مثال، ایجاد چین‌های منحصربه‌فرد با تصاویری که هم به‌ صورت مستقل در هنگام باز کردن بروشور و هم در هنگام بسته شدن با هم کار میکنن، فوق العاده است.

3. با شکل بازی کنید

با شکل کلی بروشور خود کمی لذت ببرید. چون در حالی که یک بروشور اساساً فقط یک تکه کاغذه، هیچ قانونی وجود نداره که آن تکه کاغذ باید مستطیل باشد. شکلی که برای بروشور خود انتخاب میکنید به شما بستگی دارد. میتونید بروشورها رو به شکل دایره و یا شش ضلعی دربیارید.