امکانات سیستم نیازمندی‌های آفتاب برای عرضه کنندگان کالا و خدمات

ما امروز در کنار شما هستیم تا با دانشی به روز و نوین، با رویکردی متفاوت در صنعت بازاریابی اینترنتی (Online Marketing) برترین های تکنولوژی سراسر دنیا را برای شما فارسی زبانان، تدارک ببینیم.

برای شما یک صفحه اختصاصی تدارک دیده ایم که می توانید در آن از رزومه و ویژگی های کسب و کار خود سخن گفته و به معرفی کالا یا خدمات خود بپردازید و اطلاعات تماس خود را در اختیار مخاطبان قرار دهید یا اطلاعات تماس آنها را دریافت کنید.
ما جهت ارتباط بهتر شما با مخاطب، در این صفحه از آخرین تکنولوژی ها برای ارائه اطلاعات و تصاویر استفاده کرده ایم.

همین حالا صفحه اختصاصی خود را بسازید

ما از برترین تکنولوژی استفاده کرده ایم تا صفحه اختصاصی شما توسط مشتریان بالقوه دیده شود و همواره در مسیر جستجوهای اینترنتی مرتبط قرار بگیرد. سیستم جدید نیازمندی‌ها با تکیه بر محتوای غنی آفتاب این امکان را برای شما فراهم آورده که مخاطب واقعی خود را پیدا کنید. هر روز هزاران کاربر فارسی زبان برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود به آفتاب مراجعه می کنند. ما بر اساس نیاز و سلیقه آنها، کالا یا خدمات شما را به همراه اطلاعات موردنیازشان به آنها معرفی می کنیم.

برای دیده شدن، اینجا را ببینید!

می توانید بانک اطلاعات تماس مشتریان بالقوه خود را، شامل نام، نشانی، تلفن، ایمیل و وبسایت آنها را به همراه خواسته ایشان، در اختیار داشته باشید تا از طریق ایمیل، پیام کوتاه و دیگر ابزارهای موجود با آنها در ارتباط باشید و این ارتباط را همیشه رصد کرده و حفظ کنید.

جهت ثبت آگهی و دریافت اطلاعات مشتریان، کلیک کنید

در سیستم جدید نیازمندی‌ها، همه ساز و کارها به گونه ای طراحی شده که بازدیدکننده و مخاطب شما به مشتری واقعی تبدیل شود تا از هزینه ای که برای تبلیغات می کنید، بیشترین بهره را ببرید. ما خود را عضوی از تیم فروش شما می دانیم!

حتی یک ريال هم هزینه نکنید، اگر تبلیغات هدفمندی ندارید.

می توانید خودتان امتحان کنید!

آیا می دانید در روش های مرسوم تبلیغات اینترنتی، چند درصد از بازدیدکنندگان، مشتریان واقعی هستند؟ چه معیاری برای قضاوت درمورد بازخورد تبلیغ خود دارید؟ تعداد بازدید؟! ما گزارش های دقیقی از عملکرد آگهی شما، در اختیارتان می گذاریم و به شما در جهت بهبود بازخورد آن کمک می کنیم.

حتی یک ريال هم هزینه نکنید، اگر نتیجه تبلیغات خود را نمی دانید.

آگهی خود را ثبت کنید و از همین حالا گزارش آن را ببینید

می توانید بانک اطلاعات نیازهای مشتریان را در زمینه فعالیت خود، در اختیار داشته باشید و بر اساس خواسته های آنها، برنامه ریزی و خود را با نیاز بازار هماهنگ کنید. در بسیاری از موارد، کالا یا خدماتی که شما می توانید به راحتی ارائه دهید، مورد نیاز بخشی از جامعه است که شما از آن بی خبرید یا به اهمیت آن توجه ندارید.

هوشمندانه سیستم عرضه و تامین خود را مدیریت کنید.

برای ثبت آگهی و اطلاع از نیاز بازار، کلیک کنید


ثبت آگهی

امکانات سیستم نیازمندی‌های آفتاب برای متقاضیان کالا یا خدمات

در هر زمان و هر کجا که باشید، هر آنچه شما می خواهید، در سیستم جدید نیازمندی‌ها فراهم شده است.

دنبال چه می گردید؟
کار!! ملک!! خودرو!!! یا هر چیز دیگری که بخواهید را می توانید اینجا از بین صدها هزار آگهی پیدا کنید.

جستجوی پیشرفته آفتاب راهی برای جستجوی سریعتر شماست.

دنبال چه چیزی می گردید؟ اینجا تایپ کنید...

می توانید آگهی‌های برگزیده تمام مراجع آگهی را به همراه هزاران آگهی دیگر در سیستم نیازمندی‌ها پیدا کنید و با این کار جان یک درخت را هم نجات دهید. نیاز و اطلاعات تماس خود را ثبت کنید و منتظر پاسخ باشید.

بجای خرید چند روزنامه، کافی ست اینجا کلیک کنید

بهای کالا یا خدمات را شما می پردازید پس هوشمندانه برگزینید. همیشه اطلاعات تماس خود را برای آگهی دهنده بگذارید تا با شما تماس بگیرند، پس از آن گزینش بهترین ها با شماست.

کالا یا خدمات مطلوب خود را پیدا کنید

چه چیزی میخواهید؟ کجا آن را میخواهید؟ در چه حدود قیمتی باشد؟ تا چه زمانی به آن نیاز دارید؟ به این پرسش ها پاسخ دهید و منتظر تماس و دریافت پیشنهاد از طرف دیگران باشید. هیچ نیازی بی پاسخ نمی ماند.

فروشندگان منتظر اعلام نیاز شما هستند تا با بهترین پیشنهاد به سراغ شما بیایند.

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید، فروشندگان منتظر شما هستند!


ثبت درخواست