آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های انجمن های صنعتی

نمایش ۱ تا 25 از ۲۲ مقاله

در اجرای ماده ١۳١ قانون کار جمهوری اسلامی ایـــران و آیین نــــامـــه هــــای مـــربـوطه هیئت موسس انجمن صنفی مهندسین و متخصصین خدمات فنی تهویه مطبوع تشکیل گردیده است لذا از کلیه همکاران محترم که مایل به عضویت و همکاری در این انجمن می باشند دعوت به عمل می آید، به آدرس : تهران - بزرگراه مدرس - بزرگراه صدر- بعد از پل (شریعتی) صدر خیابان شهید قلندری(دستور) جنوبی- خیابان شهید بختیاری جنب...انجمن سنگ ایران به استناد بند ک مادة (5) قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران مصوب 15/4/1369 و اصلاحیة آن در 15/9/1373، بمنظور ساماندهی و هماهنگی در امور حرفه ای و تخصصی سنگ، توسعة معادن و صنایع وابسته به سنگ و تجارت بین المللی سنگ های تزئینی کشور در تاریخ 20/6/1379 توسط مجمع عمومی مؤسس تأسیس گردید و در تاریخ 8/8/1379 تحت شماره 142 در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به ثبت ر...انجمن تولید کنندگان فولاد امکانات ذیل را در دسترس مشترکین گرامی قرار دهد. 1- آخرین اطلاعات و اخبار مربوط به فولاد در ایران و جهان 2- ارائه مشاوره در زمینه های تخصصی صنعت فولاد با استفاده ازکارشناسان مجرب 3- دسترسی به تعرفه محصولات فولادی و لیست قیمت های آن دربازار فروش 4- دسترسی به استاندارد محصولات 5- معرفی شرکت های تولید کننده و مصرف کننده فولاد و شرکتهای تحت پوشش 6- نمایش تبلیغات شر...انجمن صنعت تاسیسات ایران یکی از قدیمی ترین تشکل های صنعتی و مهندسی کشور ایران می باشد. این انجمن که در سال 1351 تاسیس گردیده است، توان و فعالیت های خود را در جهت تشویق، توسعه و بهبود تولیدات اعضا انجمن متمرکز نموده و موفقیت های شایان توجهی نیز کسب نموده است.پیرو مصوبه‌ شماره‌ 1/12/16680 مورخ‌ 12/10/77 شورای‌ عالی‌ اداری‌ کشور و آئین‌نامه‌ اجرایی‌ شماره‌ 17092/215/1547 مورخ‌ 9/4/1378 کمیسیون‌ صنعت‌ و زیربنایی‌ دولت‌ به‌ منظور کاهش ‌تصدی‌ دولت‌ و مشارکت‌ مردم‌ در تصدی‌ امور قابل‌ واگذاری‌ و ایجاد تشکلهای‌ تخصصی‌ صنعتی‌ در خصوص‌ شکل‌گیری‌ انجمن‌های‌ همگن‌ تشکیل‌ گردید.

اطلاع رسانی در زمینه آهن و فولاد و فلزات اخبار فولادی قیمت جهانی قیمت بازار تهران قیمت بازار اصفهان قیمت بازار غیر رسمی بورس تهران بورس لندن تعرفه استانداردها مناقصه و مزایده و .......شروع و توسعه ساخت تجهیزات صنعتی بی شك از اثرات مثبت مترتب از تحریم اقتصادی و قطع وابستكی صنعتی و از دستاورد های انقلاب اسلامی است كه بمرور بدلایل سیاسی و اقتصادی، جایگزین گزینه های خارجی در پروژه های كشور گردید و رشد و شكوفایی این رشته صنعتی، وزارت صنایع و مدیران و صاحبان این بخش از صنعت را بر آن داشت تا بنا به ضرورت، تشکیل انجمن یا سندیکای سازندگان ماشین آلات و تجهیزات صنعتی را بطور جدی وجهه همت...مرکزاطلاعات‌فنی‌ایران‌یک"مؤسسه‌اطلاع‌رسانی‌بازرگانی‌وصنعتی"است که درسال1362 بر پایه اندیشه ای ابتکاری و نو به منظور پرکردن خلاء اطلاعاتی در کشور تحت شماره 48611 به ثبت رسیده و طی چند سال گذشته در زمینه "صادرات، واردات، صنعت وکشاورزی" اطلاعات ومعارف مورد نیاز فعالان بازرگانی خارجی، واحدهای تولیدی و مسئولان برنامه‌ریزی دربخش های دولتی، خصوصی و تعاونی را از منابع پراکنده داخلی وبی...

پیشنهاد تاسیس انجمن آهن و فولاد ایران در زمان برگزاری سمپوزیوم فولاد 78 در دانشگاه صنعتی اصفهان، توسط جمعی از اعضاء هیئت علمی دانشگاهها و صاحبنظران صنعت فولاد کشور مطرح شد. با حمایت وزیر محترم صنایع و معادن و مدیر عامل ارجمند شرکت ملی فولاد ایران ، هئیت موسس انجمن تشکیل گردید. سپس اولین مجمع عمومی انجمن برای تصویب اساسنامه و تعیین اعضای هیئت مدیره در آبانماه سال 1378 در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار...شرکت شبیه پردازان با داشتن تیم متخصص و توانمند خود، خدمات مشاوره را در حوزه های زیر ارائه می دهد: - مشاوره و انجام پروژه های شبیه سازی در حوزه های صنعتی و خدماتی. - مشاوره و انجام پروژه های بهینه سازی و بهبود فرآیند در حوزه های صنعتی و خدماتی. - آموزش مبانی شبیه سازی و نرم افزارهای شبیه سازی.

پایگاه اطلاع رسانی خانه نوآوران صنعت با هدف معرفی جدیدترین دستاوردهای پژوهشی و حمایت از نخبگان و مخترعان کشور طراحی شده است .

شرکت فرس کیا صنعت مجموعه ای از متخصصین با تحصیلات فوق لیسانس و دکترا می باشد که تخصص آن ها طراحی سیستم های الکترونیکی، الکترومکانیکی و کنترل کننده های هوشمند و همچنین ارائه مشاوره در رابطه با هوشمندسازی محیط کار و زندگی بر مبنای استفاده از این سیستم ها می باشد. زمینه فعالیت شرکت ارائه راه حل ها و روش های نوین در زمینه هوشمند سازی دستگاه ها و سیستم ها در صنایع مختلف و اجرای طرح های اتوماسیون صنعتی...این گروه صنعتی تقریبآ از سال 1375 شروع به فعالیت کرده و به همکاری با انواع شرکتهای شیر ساز و قطعه ساز و خودرو ساز از قبیل: سایپا اذین و ابری و ... پرداخته است. موقعیت مکانی کارخانه در شرق تهران و در شهر صنعتی خاتون اباد واقع شده است...

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۲۲ مقاله