آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های تجهیزات پزشکی

نمایش ۱ تا 25 از ۲۶ مقاله


این شبکه به معرفی کالاهای تولیدشده که به نوعی مرتبط با بهداشت عمومی و حفظ سلامت جامعه می‌باشد ، می‌پردازد. فعالیت‌های این شبکه عبارتند از: ۱- معرفی فروشگاه‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات پزشکی و بهداشتی. ۲- معرفی محصولات تولید شده‌ی مربوط به بدن‌سازی و تناسب اندام. ۳- معرفی کتابخانه‌ها و مراکز بهداشتی. ۴- ارسال مقاله‌ها و مطالب علمی جدید به صورت الکترونیکی. ۵- آموزش مراقبت از کودکان. ۶- ارائه‌ی...شرکت خدماتی فیلیپس در این سایت شرکت خدماتی فیلیپس مدرن‌ترین محصولات و مجهزترین تجهیزات پزشکی خود را به عنوان تبلیغ معرفی کرده و نمایش می‌دهد. ارائه‌ی اطلاعات پزشکی در مورد استفاده از وسایل و محصولات کمک درمانی ، معرفی انتشارات مربوط به وسایل پزشکی ، ارائه‌ی خدمات ویژه به مشتریان ، داشتن امتیازاتی چون: قرعه‌کشی ،تخفیف‌ برگه‌های تبلیغاتی ، فروش فوق‌العاده‌ی شرکت و خدمات آموزشی استفاده از مح...مرکز اطلاعاتی محصولات پزشکی این مرکز علاوه بر ارائه‌ی اطلاعات تازه در مورد آخرین فرآورده‌های پزشکی و بهداشتی به معرفی محصولات مدرن و مجهز شرکت‌های خدماتی می‌پردازد. ارائه‌ی اطلاعات در مورد محصولات پزشکی ، شیوه‌ی کار با آنها ، معرفی نمایندگان فروش و فروشگاه‌های ارائه‌دهنده‌ی محصولات تولید شده‌ی پزشکی ، معرفی مدرن‌ترین و مجهزترین وسایل پزشکی کمک درمانی ، امکان برقراری ارتباط با تولیدکنندگان...مرکز آمار فروشندگان و خریداران محصولات پزشکی این مرکز آمار جامعی را در مورد تولیدکنندگان ، فروشندگان ، خریداران و مصرف‌کنندگان محصولات پزشکی ارائه می‌دهد فعالیت‌های این مرکز عبارتند از: ۱- امکان یافتن مراکز خدماتی پزشکی و بهداشتی. ۲- امکان جستجوی مطالب پزشکی مورد نظر. ۳- معرفی محصولات پزشکی متعلق به این سایت. ۴- معرفی سایت‌های مربوط به تولید و یا فروش تجهیزات پزشکی. ۵- ارائه‌ی خدمات ویژه...

وب سایت انجمن صنفی تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی، به عنوان بخشی از سیستم جامع اطلاع رسانی انجمن در جهت توسعه کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در میان اعضای انجمن و سایر مراکز مرتبط با تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می نماید. مجموعه متنوعی از اطلاعات مورد نیاز کاربران، در بانک های اطلاعاتی سایت انجمن گردآوری شده است که اعضای انجمن و کاربران مختلف می توانند از آن...سلامتی بزرگترین سرمایه ما می باشد. به همین دلیل شرکت beurer با 80 سال تجربه هر روز خود را برای تولید محصولی جدید در این ارتباط مسئول میداند و با بالاترین کیفیت، تحقیق و پژوهش سعی در ساخت محصولاتی برای سلامتی و خوب زیستن انسانها می نماید.

شرکت تجهیزات پزشکی ابزار درمان فعالیت در زمینه تولید انواع باند، ژل، گاز استریل، و معرفی محصولات، و دسترسی به پست الکترونیک شرکت را در اختیار شما قرار می‌دهد.شرکت مهندسی پزشکی پایا پژوهش پارس در زمینه طراحی و تولید سیستمهای الکتروفورز-ترانسفر PCR ، DNA Sequencing ، سیستم کامل الکتروفورز تشخیص طبی، و دیگر تجهیزات بیوتکنولوژی، بیولوژی ملکولی و ژنتیک فعالیت می‌کند. پایا پژوهش با تلاش و علاقه وصف ناپذیر پرسنل و متخصصین خود توانسته است به موفقیت های چشمگیری در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکتروفورز برسد و علم و صنعت را با ترکیب بی نظیری از شیمی تخصصی و کارب...شرکت لاب ترون در سال 1360 بعنوان اولین تولیدکننده این تجهیزات در شهر تهران تأسیس شد و به دلیل افزایش حجم تولید از سال 1368 با استفاده از امکانات شرکت بهداد بعنوان پیشتازان تولید به فعالیت خود ادامه داده‌اند. فعالیت این شرکتها در زمینه تولید لوازم و دستگاههای آزمایشگاهی , اقلام یکبار مصرف , شیشه آلات آزمایشگاهی , کیتها , رنگها و ملزومات عمومی آزمایشگاهی بوده و این لوازم در آزمایشگاههای تشخیص طبی ,...این سایت به معرفی لابراتوار و محصولات آن از قبیل: وسایل استخوانبندی، کیف ادرار، گردآورنده ادرار، لباسهای بیمارستانی، سرنگ یکبار مصرف و صادرات انحصاری می‌پردازد.مرکز رشد لوازم و تجهیزات پزشکی، بر اساس اهداف کلی مراکز رشد و ویژگیهای خاص صنعت و فنآوری، در راستای نیل به اهداف زیر تلاش می کند: • ایجاد جاذبه و فضای لازم برای شکل گیری و گسترش شرکتهای کوچک و متوسط دانش مدار و فنآور فعال در حوزه لوازم و تجهیزات پزشکی. • حمایت از کار آفرینان و صاحبان ایده در حوزه لوازم و تجهیزات پزشکی برای تبدیل ایده ها به کسب و کارهای کوچک و متوسط سود آور. • ایجاد زمینه های...شرکت ابزار درمان(سهامی عام) با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه تهیه، توزیع، تولید محصولات و تجهیزات یکبار مصرف پزشکی با نام "سالم" در تاریخ 1364 تاسیس گردید. در حال حاضر این واحد تولیدی با به کارگیری بیش از یکصد نیروی متخصص و مجرب به تولید انواع محصولات مصرفی پزشکی و بهداشتی به شرح زیر اشتغال دارد: ـ انواع گاز و سوآپ آغشته به وازلین، بتادین، الکل، دارو و ... در ایعاد و اندازه های م...شرکت رابط امین بین الملل(ایرامد) فعالیت خود را از سال 1381 با کسب مجوز از وزارت صنایع و تا ئید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، آغاز نمود. شرکت رابط امین کلیه متخصصین مجرب را در بخشهای مختلف شرکت به کار گرفته تا محصولاتی با بهترین کیفیت ارائه دهد.همچنین این شرکت دارای واحد تضمین کیفیت می باشد : وظیفه واحد تضمین کیفیت عبارت است از نظارت و کنترل تمامی مراحل از خرید مواد اولیه ،انبار ، تولید، آزما...شرکت پارس آزما فعالیت خود را از سال 1368 آغاز با کسب مجوز از وزارت صنایع و تائید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، اولین کارخانه بزرگ تولید انواع تجهیزات آزمایشگاهی با ظرفیت 11000 دستگاه در سال را احداث نمود. این کارخانه در استان اصفهان واقع است که یکی از تاریخی‌ترین و دیدنی‌ترین مناطق دنیاست. شرکت پارس آزما کلیه متخصصین مجرب را در بخشهای مختلف شرکت بکار گرفته تا بتواند محصولاتی با بهترین کیفیت...برای اولین بار در کشور و در بخش تجهیزات پزشکی، کلیه تجهیزات پزشکی موجود در کشور طبقه بندی شد و با توجه به نوع طبقه بندی‌ای محصولات در آن قرار دارند به هریک، یک کد اختصاصی تعلق گرفت. این نوع کدینگ ابزاری است که به مدیران در اختصاص بودجه و بررسی هزینه‌ها کمک بسیاری خواهد کرد.

ایران مدیکال نت (IranMedical.Net) اخبار و مقالات روز پزشکی را در اینترنت منتشر می کند. و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار دانشجویان و پژوهشگران علم تجهیزات پزشکی و تاسیسات بیمارستانی ایران قرار می دهد و اطلاع رسانی علمی آموزشی خوبی در زمینه مهندسی پزشکی دارد.از بین بردن رسوبات فلزات سنگین مانند سرب و جیوه افزایش انرژی طبیعی بدن بعلت تخلیه اسید های مضر افزایش آرامش و خواب عمیق تقویت حافظه و سیستم ایمنی بدن کمک بدرمان بیماری Jet-lag بدون عوارض جانبی برطرف کننده برونشیت و گرفتگی سینوس ها بهبود کار غدد لنفاوی و تقویت متابولیسم بدن کمک به بهبود کلیه بیماریهای پوستی کاهش سریع اسید اوریک و اسید لاکتیک...فروش اینترنتی دستگاههای تست قند خون و چربی و انواع فشارسنج های مچی و بازویی و لوازم جانبی شامل نوارهای تست و محصولات تخصصی پزشکی مانند گوشی پزشکی دیداری ، دستگاه الکتروکاردیوگراف جیبی ، و انواع گوشی های ساده و دستگاه رگ یاب نوزاد قابل استفاده در آزمایشگاههای تشخیص طبی تمامی محصولات اصل بوده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند .

یکی از مهمترین و بی عارضه ترین و موثرترین این روشها استفاده از شلوارک تونیک می باشد. باتوجه به آمارهای رسمی انتشار یافته از مراجع مربوطه 49% طلاق ها به خاطر ناتوانی جنسی در آقایان می باشد. و درصد بسیار بالایی مرگ و میر افراد میان سال به خاطر سکته قلبی در اثر مصرف داروهای تقویت کننده جنسی می باشد. این مسئله بیشتر با در نظر گرفتن ساختارهای فیزیولوژیک و روانشناختی جنس مرد در راستای احساس ناتوانی در ر...

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۲۶ مقاله