آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های مراجع

نمایش ۱ تا 25 از ۷ مقاله

این سایت یک شبکه‌ی اطلاعاتی است که هدف آن کمک به محققان ، ناشران و کتابخانه‌ها به منظور جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات به صورت آسان‌تری می‌باشد. اعضای این شبکه با ارائه‌ی نرم‌افزار ، سیستم‌ها و خدماتی که منجر به دسترسی آسان افراد به اطلاعات لازم می‌گردد ، سعی در بهبود و مؤثر نمودن این عمل می‌نمایند. در این سایت هم‌چنین امکان استفاده از اطلاعات کتب و مجلات موجود ، به صورت رایگان وجود دارد.این سایت به کاربران امکان دسترسی رایگان به بهترین منابع کتاب‌های محلی را خواهد داد. در این سایت بیش از صدها نوع کتاب‌های کلاسیک موجود می‌باشد. هم‌چنین اطلاعاتی در خصوص نویسندگان و لیست کتب آنها نیز ارائه گردیده است.

پایگاه ادبكده با هدف ایجاد بزرگترین بانك ادبیات پارسی، یكم مهرماه هزار و سیصد و هشتاد و دو گشایش یافت و تا كنون پیوسته به فعالیت خویش ادامه داده است.مهمترین بخش پایگاه، كتابخانه ی الكترونیك و رایگان آن است كه شامل ده ها كتاب برای دانش آموزان، دانش جویان، آموزگاران و مشتاقان ادب پارسی می باشد.

هدف وب سایت هزار و یک شب ارتقاء دانش نویسندگی (خصوصا در حیطه ادبیات نمایشی)، معرفی نویسندگانی که امکان نشر نوشته‌های خود را ندارند، معرفی کتب و نشریات و ارتقاء فرهنگ کتابخوانی می‌باشد.دانلود کتاب الکترونیک فارسی در کلیه زمینه ها از قبیل: * علم و فناوری * الکترونیک و کامپیوتر * ادبیات * داستان * روانشناسی * کتب درسی و دانشگاهی و . . . بیش از 1000 کتاب فارسی رایگان با لینک مستقیمنمایش ۱ تا ۲۰ از ۷ مقاله