آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های پایگاههای‌ هنر ‌در ‌ایران

نمایش ۱ تا 25 از ۲۲ مقاله

این پایگاه نمونه آثار هنری شما را در قالبی زیبا و به صورت دسته بندی شده در اختیار بازدید کنندگان قرار میدهد و به شما امکان میدهد که آثار خود را بهتر از هر روش دیگری به صورت یک نمایشگاه مجازی در معرض دید بینندگان و خریدارانی که هر روز بر شمار آنها افزوده میشود قرار دهید.در این پایگاه دو زبانه به زبان فارسی و انگلیسی اطلاعاتی چون اخبار سینمایی ، تولیدات ، جشنواره ها و ... ارائه شده.این پایگاه دوزبانه ( فارسی، انگلیسی ) به آموزش زبان فارسی و ایران‌شناسی پرداخته و در کنار آن اخبار و رویدادهای ادبی کشور و انتشارات شورا و ... منعکس می‌کند.

فرهنگسرا تارنمایی است غیر انتفاعی، برای معرفی اقوام، فرهنگ و تاریخ پر افتخار 2500 ساله ایران زمین؛ اطلاعات این تارنما از منابع و کتابهای مختلف جمع آوری شده است. فرهنگسرا با وجود اینکه اطلاعاتی درباره ادیان و مذاهب مختلف در ایران در اختیار کاربران قرار میدهد، به هیچ وجه به دین و سیاست خاصی گرایش و وابستگی ندارد. این تارنما هدیه ای است به تمامی ایرانیان در سراسر دنیا. خواهشمندیم در این راه ما را با...حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی نهادی است که در جهت رشد و شکوفایی اندیشه و هنر فعالیت می کند . این حوزه نهادی است فرهنگی و هنری که از نظر حقوقی مستقل بوده و وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی می باشد .

هدف موسسه ایران فرهنگ، معرفی و عرضه کتاب، نشریه و سایر محصولات فرهنگی ایران به دوستداران و علاقه مندان تمدن و فرهنگ ایران در سراسر جهان است. کتاب ها و سایر منابع، با هدف ارائه تصویری کلی از زندگی اجتماعی و فرهنگی جامعه ایرانی از گذشته تا امروز برگزیده شده اند. تلاش ما بر آن است که همزمان با بهبود کار، دامنه آنرا گسترش دهیم و در این راه از انتقادات و پیشنهادات شما استقبال می کنیم.این پایگاه به معرفی بنیاد آفرینش‌های نیاوران اختصاص دارد قسمت‌های چون : اخبار ، فیلم خانه ، نمایش ، موسیقی ، گالری ، فروشگاه ، کتابخانه از بخش‌های این پایگاه است.مجموعه فرهنگی هنری تهران به عنوان اولین و بزرگترین مجموعه فرهنگی هنری ایران با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با بهره مندی از معماری زیبا و نوین ایرانی در فضائی بالغ بر 5700 متر مربع در جهت ارتقاء سطح فرهنگ و هنر جامعه ایرانی در بهمن ماه سال 1379 همزمان با برگزاری نوزدهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر افتتاح گردید.

موسسه رسانه های تصویری موسسه ای فرهنگی، غیرتجاری، غیردولتی و غیرانتفاعی که دارای شخصیت حقوقی مستقل است و مطابق اساسنامه خود و آئین نامه های مصوب و قوانین موضوعه کشور تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یکی از بازوهای اجرایی سیاستها و جهت گیریهای فرهنگی هنری امور نمایش خانگی کشور اداره میشود.«مؤسسه فرهنگی، هنری عرش پژوه» در سال 1380 طی شماره ثبت 13600 با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را آغاز نمود. این مؤسسه با هدف تبیین، گسترش و ارتقاء سطح دانش و بینش عمومی و اعتلای اندیشه‌های فرهنگ دینی کشور به منظور خدمت به ساماندهی توسعه فرهنگ دینی و ترسیم الگوی مطلوب فرهنگی و امور مرتبط به حوزه اجتماعی دین سعی می‌نماید تا از طریق فعالیتها و اقدامات پژوهشی و اطلاع‌رسانی نسبت به شن...باشگاه نجوم تهران در تیر ماه 87 بدلیل تعطیلی آخرین چهارشنبه ماه با تاخیری چند روزه ، در آخرین روز ماه , دوشنبه 31 تیر ماه در تالار ورشو تهران برگزار میشودمعاونت فرهنگی فرهنگسرای بهمن بار دیگر با انگیزه ای مضاعف و اراده ای مصمم تر از سالهای گذشته شهروندان فهیم را به گذراندن لحظاتی مفرح در دو منطقه تفریحی و دیدنی شهرمان دعوت می کند.میراث ایران زمین شامل میراث تاریخی، مکانهای تاریخی و عکس های جالب و دیدنی ایرانی می باشد .سایت جشنواره فیلم کوتاه به معرفی جشنواره های فیلم کوتاه، برنامه ها، زمان و مکان آنها، معرفی فیلمهای برنده، تاریخچه و اخباری از سینما می‌پردازد.دبیرخانه جشنواره، بعنوان یکی از واحدهای بنیاد سینمائی فارابی، مسئول برنامه ریزی،سازماندهی و برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر است. این جشنواره از 1361 هر سال زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بهمن ماه و همزمان با جشنهای پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده است. جشنواره بین المللی فیلم فجر مهمترین رویداد سینمایی در کشور بوده و نه تنها نشان دهنده بهترین آثار از تولیدات سینمائی داخلی است بلکه همچنین...سایتی با موضوعاتی چون هنرهای تجسمی ـ موسیقی ـ نمایشی ـ ادبی ـ تصویری و مقالات هنری ـ نقد آثار هنری ـ گفتگو با هنرمندان ـ آموزش مجازی ـ معرفی کتاب ـ اتاق فکر و کارگاههای هنری می باشد.سایت تخصصی هنر که شامل همه ی بخش های هنری با محیطی صمیمی و دوستانه و امن با تمام امکانات برای هنرمندان عزیزنمایش ۱ تا ۲۰ از ۲۲ مقاله