آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های سینما

نمایش ۱ تا 25 از ۲۴ مقاله

این سایت شما را با تاریخچه‌ی کامل سینماتوگراف آشنا می‌سازد. از طریق این سایت می‌توانید توسعه و پیشرفت تصاویر متحرک را مشاهده کنید. علاقه‌مندان به سینما می‌توانند اطلاعاتی در‌باره‌ی تصویر‌سازی بشر ما قبل تاریخ به‌دست آورند. این سایت عکس‌هایی از نقاشی‌های سنگی انسان‌های باستان در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهد. شما به تدریج گسترش این هنر را حس خواهید کرد و با مخترعان فعال در این زمینه آشنا...

این سایت مربوط به فستیوال بین‌المللی فیلم شیکاگو می‌باشد که هر ساله به مناسبت تجلیل از فیلم‌های موفق برگزار می‌گردد. در این مجموعه نام فیلم‌ها براساس عنوان ، گروه‌بندی و نام کشور تهیه‌کننده‌ی آن مشاهده می‌گردد. هم‌چنین تاریخچه‌ی سینما در شیکاگو بیان می‌شود.هدف از طراحی این سایت به طور کلی تحقیق و تهیه‌ی اسناد و مدارکی از محل‌ها و تاریخچه‌ی سینما در سراسر جهان است. این اطلاعات به عنوان منبع اطلاعاتی و مطالعاتی از طریق اینترنت در اختیار تمامی کاربرانی قرار می‌گیرد که به هنر سینما علاقه‌مند هستند.این سایت به ارائه‌ی اطلاعات مفیدی دررابـطه بـاگنـجیـنه‌ی سینمامی‌پردازد و به افزایش سطح معلومات عموم در خصوص تئاتر و سینما اختصاص یافته است. با ورود به این سایت امکان دسترسی به اخبار ، تصاویر و راهنمای تئاترها وجود دارد.

در این سایت اخبار، لیست فیلمها، آلبوم عکس، جشنواره و اطلاعات دیگر در خصوص سینما در اختیارتان قرار می گیرد.پایگاه اطلاع رسانی سینما – تئاتر فعالیت خود را به صورت آزمایشی از تابستان ۱۳۸۲ آغاز کرده و در زمستان ۱۳۸۲ با کامل شدن نسبی اطلاعات روز سینما و تئاتر ایران به طور رسمی به فعالیت پرداخت.در این سایت با محصولات شرکت هدایت فیلم آشنا خواهید شد.

لزوم معرفی سینما هدفی است كه ما را بر آن داشت تا با بهره گیری از بزرگترین پل ارتباط جهانی، اینترنت، هنر تصویر و حركت یعنی سینما را به ایرانیان و جهانیان عرضه كنیم. به همین منظور سازمان توسعه سینمایی سوره كه از پیشگامان و فعالان عرصه سینمای ایران است، در راستای بسط و گسترش فرهنگ سینمایی كشور اقدام به احداث سایتی با ویژگی های زیر نموده است. امید است تا با یاری خداوند بتوانیم علاوه بر ایجاد محیطی سال...سینما عصر جدید در تهران خیابان طالقانی نبش وصال شیرازی واقع شده است.سینما فرهنگ در تهران خیابان شریعتی بالاتر از تقاطع دولت واقع شده است.شرکت هلیج فیلم فعالیت خود را از سال ۱۹۹۳ آغاز کرده است. فعالیت این شرکت تهیه فیلمهای کوتاه، فیلمهای مستند و انیمیشن است.

سایت مجید مجیدی شامل بیوگرافی، فیلم شناسی، دیدار و گفتگو، فیلمها، کتابها، رویدادها، عکسها و غیره می‌باشد.اطلاع رسانی جدیدترین اخبار دنیای انیمیشن ایران و جهان بانک مقالات تخصصی در خصوص انیمیشن ارائه مقاله نقد و تحلیل جدیدترین انیمیشنهای روز دنیا انجمن های تخصصیدر پایگاه هنری اجتماعی پیرنگ به جدیدترین اخبار مربوط به شاخه های مرتبط با هنر به ویژه سینما به صورت لحظه به لحظه دسترسی خواهید داشت. این سایت به صورت تخصصی یادداشت های سینمایی را منتشر نموده و مطالبی ناب و بسیار خاص از هنر را برای مخاطبان خود انعکاس می دهد.با سلام و عرض ادب. وبلاگ محمدرضا رنجبر و دوبله شامل تاریخچه و علم دوبله ایران و جهان می باشد. محمدرضا رنجبر دوبلور

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۲۴ مقاله