آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های ورزشهای رزمی

نمایش ۱ تا 25 از ۳۶ مقاله

این سایت در سال ۱۹۸۶ طراحی گردیده و اطلاعاتی در زمینه‌ی ورزش بوکس به کاربران ارائه می‌نماید. سایت مذکور یکی از سایت‌های بسیار ارزنده و مهم در زمینه‌ی ورزش بوکس به‌شمار می‌آید. اطلاعات موجود در این سایت عبارتند از : معرفی ورزشکاران مشهور این رشته ، ارائه‌ی اطلاعات و اخبار جدید ، اعلام نتایج مسابقات و معرفی سایت‌های مفید.این سایت متعلق به مرکز آموزش موارد امنیتی و آمادگی دفاعی می‌باشد که در منطقه‌ی جنوب امریکا واقع شده است. این مرکز به آموزش افراد حرفه‌ای می‌پردازد و هدف اصلی آن آموزش افراد حرفه‌ای برای حفاظت از امنیت جامعه می‌باشد.این سایت مختص به یک مرکز ورزشی در نیویورک می‌باشد که به اشاعه و گسترش ورزش بوکس به شکل حرفه‌ای می‌پردازد. این مرکز با طراحی سایت‌های اینترنتی مربوطه ، معرفی ورزش بوکس از طریق رسانه‌های گروهی و شبکه‌های ورزشی به تشویق علاقه‌مندان به این رشته ورزشی مبادرت می‌نماید. هم‌چنین این سایت با نمایش و معرفی مکان‌ها به برطرف‌کردن کمبودها و نواقص آن می‌پردازد.به فدراسیون بین‌المللی یوگا (IYF) خوش آمدید. این سایت آموزش جامعی را در زمینه‌ی علوم و فنون مربوط به یوگا به علاقه‌مندان ارائه می‌نماید. هدف از تأسیس این فدراسیون ،ایجاد استانداردها و حمایت‌های بین‌المللی برای افراد حرفه‌ای در زمینه‌ی یوگا و مربیان این ورزش می‌باشد. هم‌چنین اطلاعاتی در زمینه‌ی مبحث یوگا درمانی به شما ارائه خواهد داد و مراکز و سازمان‌های فعال در زمینه‌ی یوگا را در سراسر جهان...این سایت متعلق به فدراسیون بین‌المللی بوکس در ایالات متحده‌ی امریکا است. این سایت به معرفی قهرمانان مشهور این رشته در سراسر جهان می‌پردازد. ارائه‌ی آیین‌نامه‌ها و معیارهای رده‌بندی گروه‌های بوکس از جمله خدمات این سایت است. شما می‌توانید با ورود به این سایت تمام اطلاعات مربوط به وزن‌های بوکس و نتایج مسابقات قهرمانی این رشته را به‌دست آورد و از تماشای تصاویر بوکس لذت ببرید.(IJF) علامت اختصاری فدراسیون بین‌المللی جودو می‌باشد که مرکز اصلی آن در شهر سئول پایتخت کشور کره قرار گرفته است. این سایت به ارائه‌ی اخبار و اطلاعات موجود در این رشته می‌پردازد و قوانین و مقررات حاکم بر بازی جودو را به تفصیل بیان می‌کند. افراد مشهور و صاحب مقام در جودو در سایت معرفی شده‌اند و عکس‌های زیبایی نیز از مسابقات و لیگ‌های ورزشی این رشته ارائه گردیده است. ضمناً این سایت پذیرای هر گون...این سایت متعلق به مرکز ورزش‌های رزمی شائولین می‌باشد که مدیریت آن را استاد Leo Sebregts بر عهده دارد. این مرکز می‌کوشد تا با به‌کارگیری نیروی جسمی و ذهنی افراد و ورزش دادن به این اعضاء ، روح و جسم افراد را تقویت نماید. اعضای این مرکز معتقدند که می‌توانند هنرهای رزمی در چین را زنده نگه‌دارند و آن را به جهانیان عرضه نمایند. از جمله خدمات این سایت می‌توان از ارائه‌ی تاریخچه و اخبار موجود در این...این سایت اطلاعاتی درباره سبک جدید ورزش کنگ فو در اختیار شما قرار می دهد.

این شبکه که سایت حرکات ورزشی یوگا نام دارد ، توسط گروهی از علاقه‌مندان به یوگا طراحی گردیده است. این مرکز که در سانفرانسیسکو واقع گردیده به‌منظور آموزش این ورزش و معرفی بهترین سایت‌های اینترنتی موجود برای یوگا تأسیس شده است. مدیریت این مرکز به عهده‌ی فردی به نام دیانا والنتین می‌باشد. وی بیش از ۲۵ سال در زمینه‌ی یوگا و ۱۵ سال در آموزش این رشته به فعالیت پرداخته است.خدمات این سایت می‌توان به...شبیه سازی آموزش تیراندازیتا به امروز تاریخ این ورزش برای مردم و حتی جماعت ورزشکار ( بجز عده ای خاص) پنهان مانده است. کشف این تاریخ و آشکار شدن رازهای این ورزش بر می گردد به زندگی مردی تنها به نام تاگاشی که در دهکده ای در هیمالایا زندگی می کرده است.

چین به عنوان یک سرزمین که در آنجا هنرهای رزمی بدوا" شروع به شکل گیری نمودند ، می تواند موضوعی برای پیدا کردن سرنخ و ریشه ابداعی اینگونه هنرها باشد تاریخ چین حاکی از آن است که هنرهای رزمی در ابتدا در آنجا به صورت یک حالت دفاع شخصی تمرین می شده که آن را (چیاهو) می نامیدند...

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۳۶ مقاله