آفتاب

دستگاه میکسر پودر دوجداره پاشا صنعت البرزفروش ویژ دستگاه میکسر پودر دوجداره پاشا صنعت البرز

از دستگاه میکسر پودر دو جداره برای ترکیب نمودن دو یا چند ماده که برای در هم آمیخته حل شدن نیاز به حرارت غیر مستقیم دارند استفاده می شود. این ترکیبات معمولا ترکیب های شیمیایی، صنعتی و حتی دارویی هستند که برای رسیدن به درصد صحیح از مخلوط شدگی نیاز به حرارت در طول فرآیند میکسینگ دارند. درجه حرارت دلخواه توسط مایع بین جداره مخزن به مواد داخل سرایت می کند که. این حرارت توسط ترموستات قابل تنظیم است.

  • توان: ۳ کیلو وات
  • رنگ: با توجه به سفارش مشتری


عملکرد دستگاه میکسر پودر دو جداره


در ابتدا پودر را داخل مخزن ریخته می شود. برای میکس پودر ترتیب اضافه شدن مواد به هر شکل یا به هر اندازه اهمیتی ندارد و می توان کل مواد را یکجا وارد کرد. سپس دمای روغن داخل جداره را به کمک ترموستات تعبیه شده در داخل تابلو برق تنظیم می کنیم و دستگاه را استارت می کنیم. پس از استارت پره های داخلی پودر را به سمت کناره ها ( خلاف مرکز ) هدایت کرده و پره های بیرونی پودر را به سمت مرکز هدایت می کند . اینکار در عمل باعث می شود تا پودر به صورت یکنواخت هم میکس شود و هم دمای مخزن را به خود جذب کند . بعد از میکس شدن دریچه خروجی را باز کرده و در حالت روشن ، دستگاه را تخلیه می کنیم .مشاهده توضیحات بیشتر در رابطه با دستگاه میکسر پودر دوجداره و انواع دیگر دستگاه میکسر پودر به سایت پاشا صنعت البرز مراجعه نمایید.


صنایع ماشین سازی پاشا صنعت البرز در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی صنایع شیمیایی ، غذایی ، بهداشتی ، و دارویی (شیرینگ پک ، استرچ پالت، میکسر پودر - ریبون بلندر - پرکن مایعات رقیق و غلیظ) فعالیت می نماید.https://ps-alborz.ir/اطلاعات تماس آگهی

09125689025

، کمال شهر ، البرز – کرج – کمالشهر – خیابان ظفر 3 – بلوار شورا – سمت راست کوچه ولیعصر 20 – پلاک 5