آفتاب

دستگاه جوجه کشی 1008 تاییدستگاه جوجه کشی 1008 تایی( شرکت باربد گستران میلاد تک)

دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ تایی

_یکی از قابلیت های بارز این ماشین جوجه کشی ، استفاده از بهترین سنسور کنترل دمای دیجیتالی می باشد. این سنسور که SHT Sensirion نام دارد ، از دقت انداره گیری بالایی برخوردار بوده و در آن هیچ گاه مشکل برهم خوردن کالیبره بوجود نمی آید. سنسور ذکر شده یک بار در کارخانه تولیدی محصول کالیبره میشود و در دفعات استفاده هیچ گاه کالیبره خود را از دست نمیدهد.

_دستگاه جوجه کشی 1008 تایی را میتوان در زمان های مختلف اقدام به بروزرسانی نرم افزاری نمود. بروزرسانی نرم افزاری باعث بهبود عملکرد دستگاه جوجه کشی شده و کیفیت آن را ارتقاء میدهد. نمونه این قابلیت در تلفن های همراه قابل مشاهده است ، سازندگان سیستم های نرم افزاری تلفن همراه نیز در دوره های متوالی برای بهبود کارایی آنها اقدام به ارائه بروزرسانی نرم افزاری میکنند. قابلیت مذکور در تنها در انحصار دستگاه جوجه کشی سری سوپرمینیاتور بوده و در هیچ کدام از ماشین های جوجه کشی ایرانی وجود ندارد.

_دستگاه جوجه کشی 1008 تایی همانطور که انتظار آن میرود از نمونه ماشین های جوجه کشی صنعتی به شمار میرود. این دستگاه جوجه کشی دارای ابعادی بزرگتر از سایر ماشین های جوجه کشی تولید این شرکت به شمار رفته و استفاده از آن برای شروع یک کسب و کار موفق در حیطه جوجه کشی از طیور برای علاقه مندان پیشنهاد میگردد. این دستگاه جوجه کشی به برد هوشمند JDR950 ، تنها برد جوجه کشی هوشمند مجهز بوده و از قابلیت جوجه گیری از 1008 تخم نطفه دار مرغ ، 2304 تخم نطفه دار بلدرچین ، 1536 تخم نطفه دار کبک ، 600 عدد تخم نطفه دار غاز و 864 ععدد تخم نطفه دار اردک برخوردار است. ظرفیت های ذکر شده تنها بخشی از هزاران نوع تخم نطفه دار پرندگان بوده و شما به کمک این دستگاه جوجه کشی میتوانید از تمامی تخم های نطفه دار پرندگان و ماکیان مانند بوقلمون وحشی ، مرغ های زینتی ، انواع طوطی سانان ، انواع نژادهای قو و ... جوجه کشی نمایید.

 

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 1008 تایی سوپر مینیاتور:

  • گارانتی : یکسال
  • نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
  • ابعاد : طول ۸۱ سانتی متر ، عرض ۶۹ سانتی متر ارتفاع ۸۱ سانتی متر
  • کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
  • بدنه پی وی سی

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 1008 تایی سوپر مینیاتور:

  • مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۱۰۰۸ عدد
  • بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ریز تخم : ۲۳۰۴ عدد
  • غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۶۰۰ عدد

دستگاه توانایی جوجه کشی از هر نوع تخم نطفه دار پرندگان مختلف برخوردار می باشد.

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

 


اطلاعات تماس آگهی

09363702385

، ، آذربایجان غربی ارومیه خیام شمالی کوچه خان باباخان ساختمان ارک طبقه یک واحد5