آفتاب

سبک اکشناستودیو MY Games در سال 2014 دست به انتشار یک شوتر اول‌شخص گروهی مجانی به نام Warface زد. این بازی انواع و اقسام مودهای آنلاین را ارائه می‌دهید و می‌توانید به‌صورت گروهی اوقات خوشی را کنار دوستانتان سپری کنید. باوجود انواع و اقسام شخصیت‌ها و سلاح‌های مختلف، بازی وارفیس سال‌ها در کتابخانه بازی‌های شما خواهد ماند و ساعت‌های مفرحی برایتان خواهد ساخت.

بازی Warface نیز مانند دیگر شوترهای گروهی از مودها و نقشه‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند. می‌توانید در یک تجربه کلاسیک قرار بگیرید یا اینکه وارد دنیایی کاملاً جدید شوید که جوایزش منتظر شما هستند. بازی کردن با دوستان ارزش بازی را بالا می‌برد و در این حالت است که جوایزی افسانه‌ای به شما داده می‌شود. ازجمله کلاس‌های شخصیتی این بازی می‌توان به تفنگ‌دار، پزشک، مهندس، اسنایپر و SED اشاره کرد. همه آن‌ها به‌نوعی تیم شمارا حمایت می‌کنند و هرکدامشان به درد کاری خواهند خورد. برای نمونه باید یاد بگیرید چطور با استفاده از تفنگ‌دار به ضد حمله بپردازید و یا اینکه در هنگام حمله چطور از شخصیت پزشک استفاده کنید. همه این تصمیم‌ها روی بازی و نتیجه نهایی تأثیر خواهد گذاشت و اگر به همه این عناصر دقت کنید، نتایج تمامی بازی‌هایتان با برد به اتمام خواهد رسید.

ازجمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد بازی Warface، وجود انواع و اقسام سلاح هاست. تازه می‌توانید این سلاح‌ها را هر طور که مایل باشید تغییر دهید و شخصی‌سازی کنید. یکی مایل است برای تفنگ خود یک پوسته زیبا بخرد و دقیقاً این خواسته در کسری از ثانیه برآورده می‌شود. گیم پلی بازی مشابه عنوان‌های گروهی است و اگر کانتر بازی کرده باشید، با این‌یکی نیز کاملاً آشنا خواهید بود. اگر نگران آن هستید که هیچ‌چیز از بازی بلد نیستید، باید گفت که ابتدا با بازیکن‌های هم‌سطح خود آموزش خواهید دید تا تمامی زیروبم ماجرا را یاد بگیرید و کم‌کم وارد بازی‌های اصلی خواهید شد که کل هیجان ماجرا نیز آنجا منتظر شماست. همچنین نسخه موبایلی این بازی هم در دسترس است و اگر مایل باشید، روی موبایل هم قادر به تکرار این تجربه هیجان‌انگیز خواهید بود. شوترهای گروهی زیادی وجود دارند اما به‌سختی به‌پای این‌یکی می‌رسند. د
وبگردی