مرد متولد دی

خدای من! او كسی است كه می‌داند كجا می‌رود مستقیم رو به جلو! مردان متولد این برج تلاش می‌كنند تا پیشرفت كنند. سیاره آنها كیوان است، كیوان فرمانروائی جدی است و توسط حلقه‌هائی احاطه شده. پس متولد این برج با حلقه‌های خودش محدود شده است. آنها دقیقاً می‌دانند چه كاری را می‌توانند انجام دهند و آن را به خوبی انجام می‌دهد، نه كمتر و نه بیشتر. این مردان محدودیت‌های خود را شناخته و آنها را رعایت می‌كنند كه گاهی به موفقیتی عظیم می‌انجامد. در مواقعی دیگر نگرانی‌ها از او آدمی خشك‌مغز می‌سازند و او قدم از قدم بر‌نمی‌دارد و خطر نمی‌كند و با قوانین دستورات خود را محدود می‌كند.


این مردان و پول مثل قفل و كلید باهم جورند. متولد این برج تحت تأثیر نشانه خود دقیقاً محافظه كار هستند و همیشه خوش نامی دارند. آنها نگران عقاید مردم هستتند و سعی می‌كنند در هر كاری اصول و مقررات جاری را رعایت كنند. فكر نكنید آدم‌های كسالت‌آوری هستند، نه واقعاً این‌طور نیست. آنها به پدر اهمیت زیادی می‌دهند و فكر می‌كنند سایه پدر همچون روح همیشه بر بالای سر آنها پرواز می‌كند (هملت را به خاطر می‌آورید) شكایت عمده آنها احساس گناهی است كه زجرشان می‌‌دهد، مرد متولد این برج حتماً اگر پایش را جای پای پدر بگذارد باز هم از غصه اینكه وظیفه‌اش را در مقابل پدر به خوبی انجام نداد، او را غذاب می‌دهد. اگر این نگرانی‌ها ریشه‌دار باشند اعتماد به نفس او را تضعیف كرده و خرد می‌شود. اما اگر همین حس مسئولیت‌پذیری را در راه درست به كار برد، قوی و قوی‌تر می‌شود. آن وقت آسمان آخرین مرز محدودیت اوست. به دلیل احساساتی كه نسبت به پدرش دارد. خودش نیز پدری فعال و سخت‌گیر خواهد بود. وقتی احساس شادمانی كند، بچه‌ها را دو چندان شاد می‌كند و در مواقع دیگر پدری بسیار عاقل است. وقتی بچه‌ها تكالیفشان را انجام می‌دهند مصمم و قاطع بالای سر آنهاست و آنها را كنترل می‌كند وقتی پدر بزگ شود، هر چند می‌گوید شصت ساله است ولی مثل شانزده ساله‌ها رفتار می‌كند.


مرد متولد برج دی گاه معتاد به كار است. ولی بهتر است قبل از آنكه شما او را با سامسونت، كامپیوتر و ماشین حسابش تنها بگذارید، تمرین كند با آنها به گردش بروید و نشان دهید چقدر به آنها اهمیت می‌دهید. مرد و زن متولد این برج بسیار دلچسب یا ترش‌رو، شیك و چشم و گوش باز یا ژولیده پولیده و بدبو باشد. برخی از آنها وقتی راه می‌روند مثل سطل زباله‌ای هستند كه روی دو پا راه می‌رود، برخی از این مردان از حمام‌كردن اكراه دارند و فكر می‌كنند اگر در رگبار گیر بیافتد، تا یك هفته حمام نمی‌خواهند! پیش از آنكه بازو به بازوی او قدم بزنید یا برای بینی‌تان گیره لباس تهیه كنید باید بدانید كه همه آنها این‌طور نیستند! بعضی بسیار تمیز و مرتب هستند و بوی خوش (ونه عطری مزخرف) از خود در هوا می‌پیچد.


چه تمیز چه كثیف مردان متولد این برج معمولاً لاغر و تیره و اغلب كوتاه هستند و كوتاهی قد را با بزرگی شخصیت جبران می‌كنند. سن آنها در جوانی بیشتر به نظر می‌رسد. اگر ۱۵ ساله باشند سی ساله به نظر می‌رسند، اما وقتی به سی سالگی می‌رسند در جا می‌زنند. و به آرامی پیر می‌شود.

زن متولد دی

عجب زن قدرتمندی ! از آنجا كه زن متولد برج دی آكنده از اقداری حیرت آورست و دیگران را به چند بار فكر وادار می‌كند، برخی فكر می‌كنند كه اوزنی مرد نماست، اما نیست. جالب است بدانید دختران متولد دی اغلب با مردانی شل و ول و گاه ترسو پیوند زناشوئی می‌بندند و به این ترتیب رئیس نان‌آور خانه می‌شوند. آنها احساس پدری هم می‌كنند. البته همه آنها با آدم‌های ترسو ازدواج نمی‌كنند. اگر یك روز در فروشگاه زنی را دیدید كه تند تند راه می‌رود و شوهرش در حالی‌كه ساك خرید وی را در دست دارد، با عجله به دنبالش می‌رود. مطمئن باشید زن متولد دی را دیده‌‌اید. برخی از این دختران با مردانی ازدواج می‌‌كنند كه پله‌های موفقیت را یكی پس از دیگری طی می‌كنند، آنها از ته دل به شوهر خود افتخار می‌كنند، برای اثبات ادعای مادر ستاره شناسی، پیشنهاد می‌كنم دفعه بعد كه سری به بانك زدید، دورو برتان را خوب نگاه كنید پیرمردی را با دفترچه مستمری به همراه نوه خوشگلش می‌بینید. نه نه نه اشتباه نكنید، آن خانم جوان زیبا همسر اوست و حتماً هم متولد دی است. زنان متولد دی مردان میانسال را خیلی دوست دارند و در ازدواج گاهی به تفاوت سنی ۳۰ سال فكر می‌كنند. آنها شوهری می‌خواهند كه برایشان پدری كند.


اما مادری دلباخته بچه‌هاست و می‌خواهد آنها را در زندگی راهنمائی كند، خطرات را گوشزد كند و برای عبور از موانع به آنها كمك كند. گاهی فضول است و بیش از اندازه در كار بچه‌ها دخالت می‌كند و می‌خواهد بچه‌ها به خواسته‌هائی كه خودش داشته و نرسیده، برسند. او بسیار دلسوز است و كمك بزرگی برای بچه‌هاست و هر وقت كه لازم باشد آنها را هل می‌دهد.


او نمك زمین است، او مادری معركه است زنی با محبت، قاطع، منضبط، تابع مقررات و است. او مامان، بایدهاست. گاهی آنقدر جدی می‌شود كه درگیری به وجود می‌آورد، به‌ویژه وقتی بچه‌‌ها نوجوان هستند. سر بچه‌ها داد می‌زند: آن شكلی بیرون نرو، مردم چه فكری می‌كنند. چون زن است احساساتی‌تر از همتای مردش است. اما هیچ وقت او را مثل آبگرمكن در حال جوشیدن نمی‌بینید.


او مصمم است كه شغلی برای خود دست و پا كند و در آمدی هرچند اندك داشته باشد. اغلب این دختران در زندگی باید هدفی داشته باشند و در پی رسیدن به آن تلاش كنند. دختر متولد برج دی هیچ چیز را راحت به دست نمی‌آورد. او برای رسیدن به خواسته‌هایش باید صرفه جوئی كند و مثل یك درویش زندگی كند. اگر آدم مثبتی باشد، گرفتاری و رنج‌ها را به حساب تجربه می‌گذارد و سعی دارد تا از اشتباهات و بدبختی‌ها درس عبرت بگیرد. اما امان از وقتی كه حس شوخ طبعی‌اش گل كند.


او دختری با سلیقه و شیك است. ( به سر و وضعش نگاه نكنید) قیافه مهربان او دیدنی است. برخی از این دختران سرشار از زیبائی و جذبه هسستند و باهوش و تدبیر خود دیگران را میخكوب می‌كنند. بهتر از این چه می‌خواهید؟