آفتاب

Ultimate Tennis بازی تنیس مهیج و جذاب برای اندروید که از آن لذت می بریدتنیس آزاد 2020 هیجان و شادی دنیای تنیس برای شما آماده است! یک راکت انتخاب کنید و از طریق هر رویداد مهم تنیس در جهان ، راه را انتخاب کنید!

Ultimate Tennis یکی از بهترین بازی های تنیس می باشد و با سبک ورزشی توسط استودیو بازیسازی ۹M Interactive برای گوشی و تبلت های اندروید عرضه شده است.

یکی از کامل ترین بازی های ورزشی تنیس برای موبایل تا به امروز می باشد که از گیم پلی هیجان انگیز ، گرافیک زیبا و حرکات بی نظیری برخوردار است. بی نظیر ترین و کامل ترین بازی تنیس جهان را تجربه کنید و Ultimate Tennis Now را از دانلود سافت ور دریافت کنید.

بازی Ultimate Tennis با ویژگی های عالی و حرفه ای که قابلیت شخصی سازی و بهبود کاراکترها در بازی و داشتن تجربه ای متفاوت از این بازی را بدست بیاورید. کنترل بازی نیز بسیار ساده بوده و به راحتی می توانید تمامی حرکات تنیس را انجام دهید. این بازی بر روی گرافیک بسیار کار نموده است و یک گرافیک جذاب و خیره کننده که می تواند شما را ساعت ها سرگرم خودش کند. یکی از اولین بازی های تنیس می باشد که با سبک نقش آفرینی یا RPG می باشد و شما در برابر هوش مصنوعی یا انسان بازی می نمایید و باید در رقابت های سخت حریفان خود را شکست دهید و یک تیم از پلیرهای مختلف را جمع نموده و افراد حرفه ای را شکست دهید. این بازی گرافیک و تصاویر عالی را به همراه دارد و یکی از واقعی ترین تجربیات بازی تنیس تا به امروز بوده است.
وبگردی