آفتاب

Standoff 2 نسخه دوم از بازی محبوب و هیجان انگیز “بن بست” از استودیوی بازی سازی Axlebolt برای سیستم عامل اندروید استStandoff 2 بازی اکشن استند آف2 یک بازی مثال زدنی با رده سنی 16+ می باشد که بازی به صورت کاملا رایگان توسط استودیو بازی سازی Axlebolt طراحی و در گوگل پلی انتشار یافته است.

Standoff 2 یک بازی آنلاین تیر اندازی می باشد که در این بازی می توانید با رقبایی از سراسر جهان وارد بازی شوید و به صورت گروهی و یا تکی ماموریت های بازی را انجام دهید. داستان اصلی بازی در مورد تروریست هایی می باشد که در مناطق مختلف بازی کار های مختلفی مانند بمب گذاری را انجام داده اند و شما نیز به عنوان نیروی ویژه باید این بمب ها را خنثی کنید و تروریست ها را از بین ببرید تا امنیت دوباره به مناطق بازگردد.
در این بازی شما می توانید بخش سفارشی سازی مربوط به HUD را در اختیار داشته باشید که در این بخش آیتم های بسیاری در اختیار شما می باشد و با استفاده از آن ها می توانید بازی را بنا به سلیقه خود طراحی و وارد ماموریت های بازی شوید. طراحی سایر بخش های بازی نیز به نحوی صورت گرفته است که توانایی جلب شما به آن بخش ها نیز امکان پذیر می باشد. بازی دارای گیم پلی سرگرم کننده ای می باشد که می توانید برای ساعات طولانی در این بازی سرگرم شوید. بازی آنلاین و اینترنتی می باشد.