آفتاب

Sniper 3D Gun Shooter یکی از جذاب ترین بازی های شبیه سازی تک تیراندازی اندرویدبازی تک تیرانداز حکایت یک تک تیرانداز را روایت می کند که در ماموریت های مختلف موظف می شود تا ....

در بازی Sniper 3D Gun Shooter  کسانی که در ماموریت ها باید کشته شوند غالبا جاسوس، جانی بالفطره یا یک دزد از خدا بی خبر هستند.

در تنظیمات بازی تعیین کنید که با دکمه های روی صفحه یا با شتاب سنج گوشی می خواهید دوربین تفنگ خود را کنترل کنید. از اینجا به بعد فقط بحث دقت و زمانبندی درست برای شلیک کردن است گاهی هدف ثابت و گاهی در حال حرکت است پس هر چه دقیق تر عمل کنید شانس انهدام هدف با همان اولین تیر بیشتر می شود.

اگر می خواهید در ماموریت سربلند شوید سر را نشانه بگیرید و اشاره شد که دقت در تیراندازی در این بازی اهمیت زیادی دارد. اما یک نکته دیگر هم وجود دارد هر چقدر هم که دقت کنید اگر مثلا به پای هدف شلیک کنید او از پا در نیامده و ماموریت شکست می خورد. بهترین راه تمام کردن ماموریت ها هدف گیری «سر» آن هاست تا با یک شلیک به هلاکت شان برسانید.

بخشی در بازی وجود دارد به نام آرسنال، در این قسمت می توانید تفنگ جدید بخرید. در بخش آپگرید، تفنگ هایی که دارید را می توانید ارتقا دهید. ارتقا دادن تفنگ از خشاب گرفته تا صدا خفه کن و ذره بین و… را شامل می شود. بعد از اینکه چند مرحله اول را تمام کنید نقشه بازی برای تان باز می شود از آنجا، نگاهی کلی به تمام ماموریت های قابل انجام می توانید داشته باشید که تعدادی سخت و تعدادی آسان هستند تا بتوانید ماموریت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

از گیم پلی، ماموریت ها و دنیای سلاح ها که بگذریم گرافیک جالب بازی را نمی توانیم نادیده بگیریم. افکت های سینمایی بازی هم که اصلا کهنه نمی شوند وقتی هدف را به درستی نشانه می گیرید دوربین به شکل صحنه آهسته مسیر حرکت گلوله شما را تا برخورد به هدف نشان می دهد که بسیار جذاب است و در کنار این جذابیت های بصری صداگذاری بازی هم آب و تاب آن را بیشتر می کند طوری که بیشتر درگیر ماجرا می شوید.


Sniper 3D Gun Shooter v3.0.4 دانلود بازی تک تیرانداز سه بعدی + مود اندروید
وبگردی