آفتاب

METAL MADNESS متال مدنس‏‏«متال مَدنِس» نبردِ بیرحمانه‌ی رو در روی ماشین‌ها. یک پکیجِ کاملاً تازه‌ در سبکِ تیرانداز، محصول 2019 که شاملِ تفنگ‌های مختلف، اکشنِ فوق‌العاده، اسنایپ کردن، پرتابِ آتش، جنگ ، جنجالِ فراوان و نبردگاه‌های مجلل می‌باشد.

مبارزان و اسنایپرها در سراسرِ جهان رو به چالش بکشید. با تورنومنت‌های آخرالزمانیِ پیچاپیچ در گلوله‌بارانِ گودال‌ها.

‏ تفنگ‌های خود را پُر کنید همچون سربازی از یک جوخه به دربیِ دیوانه‌وارِ آتش‌باران بپیوندید. ما بازی‌ای پر از مسلسل‌ها، پرتاب‌گرها، بمب‌ها، آتش‌اندازها ، موشک‌ها و تفنگ‌های اسنایپر برای شما آماده کردیم.
‏ پُر کردنِ تفنگ‌ها
‏ تنوعِ گسترده‌ای از اسلحه‌های نظامی: آتش‌انداز، موشک‌انداز، سلاح پلاسمایی، تفنگ ریلی، شات‌گان، مسلسل، تفنگ اسنایپر، یک نبردِ خالص در جبهه‌ای پُر از شوالیه‌های فولادین، مبارزان و تیراندازان.
‏ هر ماشینِ دیوانه‌واری را انتخاب کنید
‏ گاراژی با 16 ماشینِ منحصر به فرد! ماشین‌های جنگیِ مرگبار، اسپرت، ماسلز، کامیونِ بستنی فروشی، ماشینِ زمان، اس‌یووی و کلی هیولای دیگر! از اسلحه‌های استفاده کنید تا بیشتر و بیشتر آن‌ها را مرگبار کنید. خرد کنید، شلیک کنید و از روی دشمنان با افتخار عبور کنید.
‏ نبردِ رو در روی آنلاین
‏ این بازی چیزی فراتر از یک نبردِ تیمیِ کشتاری‌ِ معمولی‌ست. جاهایی در این بازی هست که شما به تاکتیک و مهارت‌های واقعی دارید! با اسلحه‌هایی که روی ماشینِ خود دارید دشمنان را زمینگیر کنید، فضا را گلوله‌باران کنید، جوخه‌ی ماشین‌ها در انتظار است تا نیروهای ویژه‌ی خود را راهیِ میدانِ نبرد کند.
‏ قهرمانانِ اسنایپ و تیراندازی
‏ شوالیه‌های آهنین را یکی پس از دیگری به زیر بکشید و خود را به صدرِ جدولِ رقابت برسانید. در این بازیِ آتش‌بارانِ سوم شخصِ تیرانداز با استایلِ مخصوص خود،حریفانِ خود را نابود کنید.
‏ گرافیک زیبای سه بعدی و جلوه های بصری خیره کننده
‏ بازی به خوبیِ هرچه تمام تر بهینه سازی شده. انفجارهای باشکوه را حتی روی دستگاه‌های ضعیف تجربه کنید.‌
‏ مأموریت‌های روزانه و بازیِ توقف‌ناپذیر
‏ تا جایی که دلتان می‌خواهد شلوغ‌کاری کنید، هر چند ساعت یکبار برای شما مأموریت‌هایی وجود دارد. با پلیرهایی از جاهای مختلف جهان مانند آمریکا، چین، برزیل، روسیه، ژاپن و کشورهای دیگر به بازی بپردازید.
‏ کنترلِ آسان
‏ با سرعتِ هرچه‌تمام‌تر پرش کنید، دریف کنید، بپیچید و از کنترلِ دلپذیر بازی لذت ببرید.وبگردی