آفتاب

LifeAfter: Night fallsLifeAfter: Night falls نام یک گیم بسیار سرگرم کننده و جذاب است که در دسته بازی های اکشن تقسیم بندی می شود که توسط استودیو بازی سازی X.D. Global طراحی شده و در اختیار کاربران اندرویدی قرار گرفته است.

LifeAfter: Night falls نام یک گیم بسیار سرگرم کننده و جذاب است که در دسته بازی های اکشن تقسیم بندی می شود که توسط استودیو بازی سازی X.D. Global طراحی شده و در اختیار کاربران اندرویدی قرار گرفته است داستان این گیم بسیار جذاب از این قرار است که شما باید به سرزمینی که به وسیله ای زامبی ها تسخیر شده وارد شوید و در یک شرایط بسیار سخت و وحشتناک قرار بگیرید و تمامی تلاش خود را به کار ببرید که زندگی خود را حفظ کنید و نابود نشوید تمامی اتفاقات این بازی در زمان شب و در تاریکی اتفاق می‌افتد که می تواند بسیار هیجان انگیز و جذاب باشد شما باید تلاش کنید تا از زامبی ها فاصله بگیرید و به آنها نزدیک نشوید و تا حد امکان از آنها دوری کنید.
هرچقدر که بیشتر به آنها نزدیک شوید امکان این وجود دارد که به یکی از آنها تبدیل شده شما باید قبل از هر کاری سعی کنید تا یک پناهگاه بسازید که به وسیله آن بتوانید مخفی شده و از دست زامبی ها نجات پیدا کنید اما خوب زامبی ها هم ساکت نیست و آنها تلاش می‌کنند تا پناهگاه را نابود کرده و به صورت حجم بزرگی وارد پناهگاه شود باید از تمامی سلاح های خود استفاده کنید و آنها را نابود کرده و امتیاز به دست آورید اگر دوستدار طرفدار بازی های اکشن و زامبی هستید و هر چه سریعتر آن را دانلود کنید.