آفتاب

Horrorfield - Multiplayer Survival Horror Gameیک بازی آنلاین ترسناک تیمی - با دیگران در زمان واقعی بازی کن. چه کسی توسط قصاب عصبانی گرفتار و قربانی می‌شود و چه کسی فرار می‌کند و زنده می‌ماند؟ همه چیز به خودتان بستگی دارد. ‏ به اردوگاه ۷ بازمانده‌ی مختلف ملحق شو که هر کدام نقش بی‌نظیر و قابلیت‌های خاص خود را دارند.

‏ به اردوگاه ۷ بازمانده‌ی مختلف ملحق شو که هر کدام نقش بی‌نظیر و قابلیت‌های خاص خود را دارند.
‏ بازیکنان بسکتبال می‌توانند از دست آن دیوانه سریع‌تر فرار کنند .
‏ دکترها به خودشان و دیگر بازیکنان جان می‌دهند.
‏ مهندسان می‌توانند ژنراتورها را تعمیر کرده و آیتم‌ها را سریع‌تر بسازند.
‏ دزدها سرعت و زیرکی بسیار بالایی دارند.
‏ مزدورها سربازان شجاع با روحیه‌ی بالایی هستند.
‏ دانشمندان می‌توانند وسایل جنگی را بهبود ببخشند و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.
‏ پلیس‌ها می‌توانند قاتل‌ها را دستگیر کنند.
‏ هدف بازماندگان این است که به نیروها بپیوندند، یک استراتژی تیمی تشکیل دهند و از پایگاه قصاب فرار کنند. شما مخفی می‌شوید، به یکدیگر کمک می‌کنید و از آیتم‌ها و مهارت‌های خود و ترکیب آنها استفاده می‌کنید. در یک فضای بسته پر از تله‌های کشنده و مخفیگاه‌ها بازی می‌کنید. زمان به نفع بازماندگان نیست، ژنراتور‌ها را به سرعت تعمیر کنید تا راه خروج برایتان باز شود.
‏ شما شانسی برای ساخت یک پناهگاه یا کارهای دیگر ندارید. دیوانه‌ی نفرین شده با تبر‌ خود در حال بیدار شدن است، بازی آنلاین ترسناک در حال شروع شدن است! سعی کنید که زنده بمانید و از یک مرگ ترسناک دور بمانید. 
‏ یک تیمارستان متروکه که پر از تله‌های انسانی است در مقابل شما قرار دارد. تمام ژنراتورهای منطقه را تعمیر کنید تا از این شکنجه‌گاه فرار کنید. مطمئن شوید که جیغ نمی‌زنید چونکه فریاد شما نظر قصاب را به خود جلب میکند. پس از هیولاهای تاریکی نترسید و هرچقدر که ممکن است زنده بمانید.
‏  
‏ و یا شاید هم شما همیشه آرزوی این را داشتید که دلیل تاریکی باشید و تاریک‌ترین ترس‌ها را تحسین کرده‌اید، مانند قاتل جمعه شب؟ ۱۳ عدد مورد علاقه‌ی شما است و یا بازی‌های ترسناک بازیهای مورد علاقه شما هستند؟ پس جای یک قاتل تشنه به خون با یک اره برقی را بگیرید
‏ شما می‌توانید به جای ۴ روانی با مهارت های مخصوص برای هر کدام بازی کنید:
‏ قصاب ژنراتورها را خراب می‌کند و مانع فرار کردن طعمه خود می‌شود
‏ فرقه‌گرا یک هیولای نفرین شده است که از بیمارستان روانی فرار کرده و به دنبال قربانی کردن بازماندگان است.
‏ روح می‌تواند از دیوارها عبور کند و قربانی‌های خود را بترساند.
‏ هیولا یک گرگینه‌ی گرسنه است که می‌تواند به یک گرگ تشنه به خون تبدیل شود.
‏ هدف روانی‌ها ساده است،‌‌ مخفیگاه‌ها را بگردند و بازماندگان را بکشند.
‏ برای هر روانی ۴ بازمانده در بازی وجود دارد اما قاتل بسیار قوی و به نوعی غیر قابل کشتن است. نشان بدهید که شما دیوانه هستید، یک قصاب روانی مانند جیسون افسانه‌ای! یک آخرالزمان برای بازماندگان ایجاد کنید مانند یک فیلم ترسناک کلاسیک.
وبگردی