آفتاب

تحویل کارخانه پیتزا یک بازی آشپزی سرگرم کننده برای کودکانهدف شما تو این بازی گرفتن سفارش از مشتری و آماده کردن به موقع سفارش ها قبل از ناراحت شدن مشتری هست , امیدوارم از این بازی در سبک مدیریتی و آشپزی لذت ببرید

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند تا حتی به صورت مجازی هم کارخانه داری را تجربه کنند، بی شک از بازی جدید و سرگرم کننده کارخانه پیتزا نخواهید گذشت، عنوانی فوق العاده که اجازه می دهد تا به سادگی یک کارخانه پیتزا درست کنی را به راه اندازید و آنها اندک اندک بزرگ کرده و با ویژگی های جدیدترین همراه کنید تا  از آن بهره بیشتری بگیرید.

بهتر است به اندازه کافی سریع ضربه بزنید تا پیتزا های ساخته شده را درون فکر قرار داده و محصولی شگفت انگیز را تولید کنید و در آخر بهترین پیتزا را در اختیار مشتریان قرار دهید. هنگامی که پیتزا آماده می شود، کامیون های حمل کننده مواد غذایی، آنها را تحویل گرفته و به سراسر دنیا منتقل می کنند، در نتیجه هرچه که این ابزارهای حمل و نقل بیشتر باشند، درآمد شما دو برابر، سه برابر و چهار برابر خواهد شد!

تمام دنیا می خواهند پیتزا گرم شما را که در دهان ذوب می شود، بخورند. رقابت سخت است، اما شما قطعا می توانید برنده شوید زیرا پیتزایی تازه، داغ و عالی را برای تحریک مشتریان تهیه می کنید!

این بازی سرگرم کننده شبیه سازی را استودیوی بازی سازی Mindstorm Studios برای سیستم عامل اندروید طراحی و در بهترین مارکت ها از جمله گوگل پلی منتشر کرده است. امتیازی که منتقدان به این بازی داده اند 4.7 از 5.0 نمره بوده و تاکنون بیش از 100 هزار دریافتی در سراسر جهان داشته است.


ویژگی های بازی کارخانه پیتزا :

1- قرار گیری در کارخانه تهیه پیتزا

2- رقابتی سخت برای به دست آوردن جایگاه نخست

3- چند برابر کردن سرمایه با حمل و نقل پیتزا به سراسر جهان

4- تحقیق و ارتقاء کسب و کار

5- گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور

6- صدا گذاری شگفت انگیز و مناسب

7- گرافیک منحصر به فرد و زیبا