آفتاب

بچه های شما را به دنیای شگفت انگیز سرگرمی دعوت می کنیم! در شهر بازی جاذبه های جالب و جالب پیدا خواهید کرد که فضای یک پارک واقعی را ایجاد می کند. تصور کنید دیگر صفی وجود ندارد که در آن شما نیاز به صبر داشته باشید، لازم نیست که در مورد بازی بازی صحبت کنید، لازم نیست که پول بپردازید، و مهمتر از همه، لازم نیست منتظر بمانید تا پارک تفریحی واقعی وارد شود در شهر. کل پارک تفریحی کودکان در بازی جدید هیجان انگیز ما نشان داده شده است اما قبل از ورود به پارک، منتظر یک ماجراجویی کوچک و کوچک هستید. در راه حادثه ای اتفاق می افتد و شما، به عنوان یک تعمیرکار با تجربه، مجبور هستید ماشین خود را تعمیر کنید تا سفر خود را ادامه دهید.

خوب، پارک های کودکان به شما بسیار سرگرم کننده و مثبت می دهد. در اینجا شما می توانید دقت خود را در ترس واقعی، ماهی، بازی در دستگاه حافظه و خیلی بیشتر بررسی کنید. همچنین شما با تنقلات قابل توجه - پشم پنبه شیرین و پاپ کورن منتظرید. به سختی کسی چنین درمان می کند. بازی کردن در پارک تفریحی ما، شما و کودک شما بسیار سرگرم کننده خواهد بود و واقعا می تواند از فضای پارک تفریحی واقعی لذت ببرید، و جلوه های صوتی و طراحی عالی، فرصتی برای تجربه احساسات واقع بینانه را فراهم می کند.

بازی های آموزشی ما برای کودکان می توانند از طرز بازی برای گرفتن بسیاری از مهارت های لازم برای کمک به فرزند شما به شیوه ای سرگرم کننده برای افزایش توجه و مشاهده، مهارت های حرکتی خوب و حافظه کمک کنند. همه چیز که شما نیاز دارید، رایگان است برای دانلود بازی های ما برای دختران و پسران و رفتن به دریافت بسیاری از شادی و مثبت در یک پارک جالب و سرگرم کننده برای کودکان است.

بازی کودکانه قطار بازی-مناسب کودکان و زنگ ورزش مدارس - مستر گیمرز - MrGamers
وبگردی