آفتاب

با Pou، نگهداری از حیوان خانگی لذت بخش تر از همیشه استبازی Pou (پو) یک بازی تعاملی اندرویدی است که در سال 2012 معرفی شد و اکنون یکی از محبوب ترین بازی های اندرویدی به شمار می رود. اما دلیل این محبوبیت چیست؟

Pou یک حیوان خانگی فضایی!

بازی Pou (پو) یک بازی تعاملی اندرویدی است که در سال 2012 معرفی شد و اکنون یکی از محبوب ترین بازی های اندرویدی به شمار می رود. اما دلیل این محبوبیت چیست؟ علت اصلی این امر می تواند گیم پلی ساده در عین حال بسیار سرگرم کننده این بازی باشد. اگر از آن دسته کاربران هستید که دوست دارید تعامل زیادی با بازی یا برنامه داشته باشید، باید بگوییم که Pou می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشد.

شخصیت اصلی این بازی که Pou (پو) نام دارد، در واقع یک حیوان خانگی فضایی است که شما می بایست مثل یک کودک از او مراقبت کنید تا به مراحل بزرگسالی برسد. مراقبت از پو در واقع شبیه مراقبت از یک کودک است. شما باید سر وقت به او غذا بدهید، او را حمام کنید، تخت خوابش را برای استراحت آماده کرده و خیلی کارهای دیگر. سازندگان این بازی برای بخشیدن تنوع بیشتر به این بازی فضاهای متعددی را به آن اضافه کرده اند.

‏ به طور مثال شما می توانید پو (Pou) را بیرون ببرید و محیط بازی را کامل تغییر دهید. شما همچنین می توانید برای پو دوست هم پیدا کنید که این کار اضافه شدن شخصیت های جدید به بازی را به دنبال خواهد داشت. ویژگی های شخصی سازی این بازی نیز بسیار پیشرفت کرده اند و به شما این امکان را می دهند تا پو را به هر شکلی که دوست دارید در بیاورید. تغییر لباس، اضافه کردن مو و کلاه از جمله تغییرات جالبی است که می توانید در ظاهر پو ایجاد کنید.

یکی دیگر از بخش های جذاب پو (Pou) بازی های زیادی است که داخل آن قرار داد و شما می توانید از آن ها برای کسب پول بیشتر یا صرفا ایجاد تنوع در بازی استفاده کنید. رسیدگی به امور روزانه پو می تواند بعد از مدتی برای شما کسل کننده و تکراری شود، به همین دلیل مینی گیم هایی که برای این بازی در نظر گرفته شده است در جذابیت بازی بسیار موثر هستند. همچنین باید گفت که تعداد این مینی گیم ها نسبتا زیاد است و سازندگان بازی در این بخش بسیار خوب عمل کرده اند.

البته این بازی نکات منفی هم دارد. به طور مثال گرافیک بازی در مقایسه با بازی هایی مشابه مثل تام سخنگو می توانست بهتر باشد یا حتی انیمیشن های بازی نیز جای پیشرفت زیادی دارند. همچنین این بازی بسیار اعتیادآور است و می تواند وقت بسیار زیادی از شما بگیرد پس قبل از دانلود آن به این مورد خیلی توجه کنید.

دانلود بازی پو (به همراه نسخه هک شده) برای اندروید | دانلود - آریا
وبگردی