آفتاب

بازی Russian Rider Online‏، یک بازی مهیج و جذاب برای تمام سنینبازی توسط استودیو بازی سازی Two Headed Shark طراحی و به صورت کاملا رایگان در گوگل پلی انتشار یافته است.

Russian Rider Online یک بازی مسابقه ای آنلاین می باشد که توانسته امتیاز 4.5 از 5 را در امتیاز گیری گوگل پلی بدست آورد

Russian Rider Online یکی دیگر از سری بازی های آنلاین می باشد که به صورت مولتی پلیر باید با رقبایی از سراسر جهان بازی کنید و از شکست دادن رقبا لذت ببرید. بازی می تواند شما را در محیط هایی قرار دهد که حس و حال بسیار خوبی را برای رانندگی دارا می باشند. بازی دارای رقابت هایی می باشد که می توانید معنی واقعی لذت رقابت های گروهی را دریافت کنید. گیم پلی بازی و گرافیک و صدا گذاری از سطح بسیار خوبی برخوردار می باشد که می تواند نظر شما را به بازی جلب کند.

Download Russian Rider Online 1.31 APK for android

بازی Russian Rider Online می تواند برای شما رقابت هیی را فراهم آورد که به صورت 10 نفره قابل اجرا می باشد. 10 نفری که ممکن است از سراسر جهان باشند و هر یک از آن ها در زمینه رانندگی عضو بهترین ها باشند. در این بین شما باید در مقابل رقبایی مسابقه دهید که هی اطلاعی از مهارت های آنان ندارید و آن ها نیز چیزی از شما نمی دانند. از بین ماشین های مختلف می توانید ماشین مورد علاقه خود را انتخاب و سپس وارد لیگ های جذابی شوید که حس و حال بسیار خوبی را دارا می باشد.

ویژگی ها :

1- امکان بازی در رقابت هلی 10 نفره و به گونه ای رقابت های بمبی

2- وجود ماشین های مسابقه ای مختلف برای رانندگی

3- بازی در یک تایم 2 دقیقه ای

4- دریافت پاداش از بازی در صورت پیروزی

5- بازی در مقابل رقبایی از سارسر جهان

6- وجود حالت تعقیب پلیس با جذابیت عالی

7- تجربه یک بازی پویا با طراحی دیدنی

8- کنترل آسان ماشین ها

9- سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

وبگردی