آفتاب

بازی Detention یک بازی جذاب مربوط ‌به حکومت نظامی کشور تایوان در سال ۱۹۶۰ است که حتما از آن لذت خواهید بردشما در بازی کنترل دو دانش آموز را بر عهده دارید که برای کشف یک حقیقت وارد یتیم خانه‌‌ای قدیمی می‌شوند. پس از ورود به این یتیم‌ خانه طولی نمی‌کشد که متوجه حبس شدن خود در این مکان می‌شوند...

Detention – حبس بازی جذاب و بسیار تحسین آمیزی در ژانر مرموز و ترسناک از دسته بازی های ماجراجویانه می باشد که به وسیله شرکت RED CANDLE GAMES کشور تایوان تولید و برای پلتفرم های PC و سپس موبایل های هوشمند عرضه شد.

این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است اما نسخه رایگان آن صرفاً یک نسخه محدود است که در آن بازیکنان می توانند تا 15 دقیقه بازی را دنبال کنند و بعد از آن برای ادامه دادن بازی مجبور هستند که نسخه کامل آن را با قیمت 3.99 دلار خریداری کنند.بازی Detention یک اثر هنری شگفت انگیز و به نوبه خود بسیار تأثیرگذار از تلفیق المان های مختلف است. در این بازی که داستان آن به دهه 1960 میلادی در دوران حکومت نظامی در تایوان مربوط است، شما در نقش دو دانش آموز هستید که سر از یک مدرسه متروکه در می آورند. البته این دو شخصیت در کنار یکدیگر نیستند و بازیکن باید در نقش هر کدام از آن ها به صورت جداگانه ماجرای بازی را دنبال کند. به نظر می رسد این مدرسه سال هاست که متروکه شده و به یک منطقه ممنوعه تبدیل شده است. اما شخصیت های اصلی بازی تصمیم می گیرند تا به این مکان تسخیر شده رفته و دلیل ممنوع شدن این مدرسه را پیدا کنند. این کنجکاوی خیلی زود به پشیمانی می انجامد! به محض ورود به این مدرسه، نیروهای ماوراءالطبیعه از حضور آن ها آگاه شده و برای شکار کردنشان به سمتشان می روند. تأثیر زیاد نیروهای این مکان باعث می شود تا شخصیت های بازی دچار اختلال شخصیتی شدید شده و برای نجات خودشان کار را خیلی سخت کنند!
وبگردی