آفتاب

بازی پازل و فکری “قهرمانِ ناجی 2” یک بازی جذاب برای اوقات فراغتقهرمان ناجی ۲ عنوان یک بازی در ژانر پازل و فکری است که توسط استودیو بازی سازی Super Game Studios برای دستگاه های اندروید منتشر شده است

قهرمان ناجی 2 محصول استودیو بازی سازی Super Game Studios

 قهرمان ناجی ۲ عنوان یک بازی در ژانر پازل و فکری است که توسط استودیو بازی سازی Super Game Studios برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. Hero Rescue 2 دومین بازی از مجموعه بازی های محبوب و پرطرفدار Hero Rescue است. با وفاداری به فرمول گیم پلی بازی اول، Hero Rescue 2 گیم پلی جذاب و سرگرم کننده ای را ارائه می کند و از یک خط داستانی زیبا پیروی می کند. عملاً Hero Rescue 2 هر چیز خوبی که در مورد Hero Rescue وجود داشت را برداشته و آن را بهتر کرده است.

ساختار این بازی هم به صورت مرحله ای – امتیازی است و المان های پازلی و نقش آفرینی و همینطور ماجراجویی در گیم پلی بازی مشاهده می شوند. شما به عنوان یک قهرمان ناجی سرزمین های پادشاهی باید ۲ هدف اصلی را در ماجراجویی خودتان دنبال کنید که اولی نجات دادن شاهدخت از دست دشمنانی است که او را به اسارت گرفته اند و دومی دستیابی به طلا و جواهرات است. عامل سومی که در این بازی اضافه شده است و در بازی اول به این سبک و سیاق دیده نمی شد دستاورد ها هستند.

این دستاورد ها در قالب کلید هایی هستند که در برخی از مرحله ها وجود دارند و شما باید بتوانید آنها را به دست بیاورید. زمانی که ۳ عدد از این کلید ها را به دست آوردید می توانید جعبه هایی را آزاد کنید که به شما طلا و جواهرات بیشتری می دهند. مراحل بازی به صورت پازلی طراحی شده اند که باید با کشیدن پین بار حل شوند. به طور مثال، در هر مرحله شاهدخت و طلا و جواهرات و دشمنان و همینطور شما در یک بخش قرار می گیرید که با پین بار از هم جدا شده اند. حال شما باید به شکلی این پین بار ها را بکشید که دشمنان کشته شوند و راه شما به سمت  شاهدخت و طلا و جواهرات باز شود.

دانلود Hero Rescue 1.1.6 - بازی پازل و فکری