آفتاب

فروش تضمینی انواع نهال گردو مستقیم از بزرگترین نهالستان کشورفروش تضمینی انواع نهال گردو اگر در زمره ی باغداران و کشاورزانی هستید که، نیاز به انواع نهال گردو ، چه از انواع و ژنوتیپ های ایرانی و چه از انواع نهال های گردوی خارجی هستید، این نهالستان، می تواند، هر نوع نیاز شما را در هر مقیاس و با هر کیفیت، برای شما تامین نماید. کیفیت بسیار بالای انواع نهال گردو در نهالستان سعید قاسمی ، و همچنین تنوع بسیار بالای آن در بزرگ ترین نهالستان شمال غرب کشور به حدی است، که هر نوع نیاز شما را در این حوزه مرتفع نماید.

نهالستان سعید قاسمی ، بزرگ‌ترین نهالستان شمال غرب کشور بوده و این نهالستان حاصل بیش از نیم قرن فعالیت در حوزه پرورش انواع نهال می‌باشد. 


فروش تضمینی انواع نهال گردو

اگر در زمره ی باغداران و کشاورزانی هستید که، نیاز به انواع نهال گردو ، چه از انواع و ژنوتیپ های ایرانی و چه از انواع نهال های گردوی خارجی هستید، این نهالستان، می تواند، هر نوع نیاز شما را در هر مقیاس و با هر کیفیت، برای شما تامین نماید.

کیفیت بسیار بالای انواع نهال گردو در نهالستان سعید قاسمی ، و همچنین تنوع بسیار بالای آن در بزرگ ترین نهالستان شمال غرب کشور به حدی است، که هر نوع نیاز شما را در این حوزه مرتفع نماید.


انواع نهال گردو:

نهال گردو چندلر

نهال گردو فرانکت

نهال گردو خوشه ای پا کوتاه

نهال گردو پیوندی فرنور

نهال گردو اسرائیلی

نهال گردو تویسرکان

نهال گردو کانادایی

نهال گردو هارتلی

نهال گردو لارا 

نهال گردو روند

نهال بسیار خاص پربازده و بسیار مقاوم ژنوتیپ برتر


شما میتوانید از طریق کانالهای ارتباطی واتساپ ، تلفن همراه و تلفن ثابت مشاوره رایگان داشته و نهال مورد نظر خود را سفارش دهید و در صورت نیاز برای بازدید حضوری از مجموعه نهالستان مهندس سعید قاسمی میتوانید با هماهنگی قبلی حضور داشته باشید.

* اطلاعات مفید انواع نهال گردو در سایت ما  http://www.palizgerdo.ir/ *

جهت استعلام قیمت، تعیین مشخصات نهال ، ارسال پیش فاکتور ، زمان تحویل ، قیمت نهایی و هماهنگی جهت ارسال نهال با ما در تماس باشید.

.

.

☎️ ۰۴۴۴۵۲۴۸۱۸۰  دفتر نهالستان مهندس سعید قاسمی

☎️ ۰۹۳۳۱۸۳۲۳۹۳ مشاوره

☎️ ۰۹۳۷۱۸۳۲۳۹۳ کارشناس نهال و باغداری

☎️ ۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳ مدیریت

☎️ ۰۹۰۲۱۸۳۲۳۹۳ مهندس سعید قاسمی

🌐 وبسایت : http://www.palizgerdo.irاطلاعات تماس آگهی

09021832393

، میاندوآب ، دفتر فروش : آذربایجان غربی، شهرستان میاندوآب، خیابان 17شهریور ، نرسیده به تقاطع خیابان شهدا