آفتاب

ساخت گلخانه های شیشه ای طرح ونلو هلندشرکت GSA Greenhouse طراح و تولیدکننده گلخانه های طرح ونلو هلند (سازه آلومینیوم با پوشش شیشه دوجداره) متناسب با شرایط اقلیمی ایران و خاورمیانه. GSA برندی آشنا در عرصه خلاقیت علمی صنعتی ایران به شمار می آید. این شرکت در سال 1392 به عنوان اولین و تنها تولید کننده یراق آلات درب و پنجره¬های دوجداره در ایران شروع به کار نمود، و باعث شد ایران در زمره معدود تولیدکنندگان یراق آلات درب و پنجره¬ دوجداره در دنیا قرار بگیرد. علاوه بر یراق آلات درب و پنجره، این شرکت زمینه¬های فعالیت خود را گسترش داد و هم اکنون در 3 زمینه مختلف با برند های زیر فعالیت می کند: - GSA Accessories در زمینه یراق آلات درب و پنجره دوجداره - GSA Aluminium در زمینه طراحی و تولید پروفیل و سازه آلومینیومی - GSA Greenhouse در زمینه گلخانه های مدرن

شرکت GSA Greenhouse طراح و تولیدکننده گلخانه های طرح ونلو هلند (سازه آلومینیوم با پوشش شیشه دوجداره) متناسب با شرایط اقلیمی  ایران و خاورمیانه.

GSA برندی آشنا در عرصه خلاقیت علمی صنعتی ایران به شمار می آید.

این شرکت در سال 1392 به عنوان اولین و تنها تولید کننده یراق آلات درب و پنجره¬های دوجداره در ایران شروع به کار نمود، و باعث شد ایران در زمره معدود تولیدکنندگان یراق آلات درب و پنجره¬ دوجداره در دنیا قرار بگیرد.

علاوه بر یراق آلات درب و پنجره، این شرکت زمینه¬های فعالیت خود را گسترش داد و هم اکنون در 3 زمینه مختلف با برند های زیر فعالیت می کند:

-        GSA Accessories در زمینه یراق آلات درب و پنجره دوجداره

-        GSA Aluminium در زمینه طراحی و تولید پروفیل و سازه آلومینیومی

-        GSA Greenhouse در زمینه گلخانه های مدرناطلاعات تماس آگهی

02122940869

، تهران ،