آفتاب

شست و شوی خط رنگ پودریچرا رنگ های پودری را انتخاب کنیم؟

استفاده از  رنگ های پودری  یک روش عالی برای محافظت از قطعات فلزی در برابر سایش و جلوگیری از زنگ زدگی است. هنگامی که پوشش رنگ پودری روی فلز اعمال می شود ، سدی محافظ را تشکیل می دهد که از دوام بالایی برخوردار بوده و به جلوگیری از تراشه و گودبرداری کمک می کند. در مقایسه با فرآیند پوشش دهی مایع یا رنگ آمیزی ، پوشش رنگ پودری ضخیم تر ، سازگارتر و با دوام تر است.

 

درباره ی سیستم های شست و شوی خط رنگ پودری

 

از این نوع سیستم شست و شو معمولاً در تولیدات صنایع استفاده می شود تا قطعات به طور مداوم در خط رنگ پودری تولید شستشو شود ، به طوری که از دست زدن به قطعات بین مراکز ماشینکاری و سیستم های تمیز کردن جلوگیری می شود. این امر به ویژه برای تولید انبوه قطعات یکنواخت مثلا خودروسازی و صنایع فولاد استفاده می شود.

سیستم های شست و شوی تکنوتجهیز این قابلیت و توانایی را دارند تا قبل از فرآیند رنگ آمیزی یک تمیزکاری پر زرق و برق برای شما فراهم کنند و عملیات پاکسازی را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

تمیزکاری قطعات با دست معمولی انسان کاری دشوار و صد البته بی کیفیت است که پیشنهاد می شود به هیچ عنوان  از این روش سنتی و منسوخ شده در تولیدات خود استفاده نکنید زیرا بسیار ضرر می کنید. سیستم های شست و شوی تکنوتجهیز در دو نوع اسپری و غوطه وری می توانند طیف گسترده ای از فعالیت های شما را پوشش دهند و در حال حاضر شرکت ها و کمپانی های بزرگ دنیا از جمله بنز و تویوتا در حال استفاده کردن و لذت بردن از این سیستم های شست و شو می باشند!اطلاعات تماس آگهی

02155266002

، چهاردانگه ، شهرک صنعتی چهاردانگه خیابان 17 کاوه پلاک 94