آفتاب

نیمکت و صندلی:·        
نیمکت و صندلی:

نیمکت و صندلی پلی اتیلن ایران‌پاش در طرح‌های ساده و گرانیتی با قابلیت نصب ال ای دی به جهت جلوه‌ای زیباتر مناسب برای هرگونه فضای باز و بسته از جمله پارک‌های تفریحی، ویلا، استخرشنا، هتل، رستوران و محیط اطراف منزل تولید می‌شود.

·         پانل آگهی:

پانل‌ آگهی پلی اتیلن با قابلیت نصب ساده در خیابان‌ها، معابر و محیط‌های شهری، جایگزین مناسبی برای نمونه‌های مشابه سیمانی و بتنی می‌باشد.

·         گلدان‌ها:

گلدان‌های پلی اتیلن ایران‌پاش در انواع طرح‌ها و رنگ‌های ساده و گرانیتی با ظاهری زیبا و مقاوم تولید شده که علاوه‌ بر ایجاد بستری مناسب برای انواع گل‌ها و گیاهان در زیباسازی دکوراسیون نقش موثری دارد.

·         خانه‌های پیش ساخته:

خانه‌های پیش‌ساخته پلی اتیلنی دو جداره برای نخستین بار در دنیا در ارومیه طراحی و تولید شده است.

این خانه‌های پیش‌ساخته در شرایط بخرانی مانند زلزله و سیل برای اسکان موقت و ضروی و علاوه بر آن برای ویلا‌ها، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های شناور روی آب و احداث دامداری و مرغداری نیز کاربرد دارند.

·         سطل زباله:

ایران‌پاش تولیدکننده انواع سطل زباله‌های صنعتی، مکانیزه، ساده، چرخدار، پدالی در اندازه‌ها و رنگ بندی های متفاوت است که به دلیل استحکام و دوام بالا انتخابی مناسب برای جمع‌آوری زباله‌های شهری، صنعتی، خانگی، و مناسب برای اداره‌ها، مدارس، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز تفریحی، و سایر مراکز عمومی به منظور تفکیک زباله و حفظ محیط زیست می‌باشد.

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

 


اطلاعات تماس آگهی

09363702385

، ، آذربایجان غربی ارومیه خیام شمالی کوچه خان باباخان ساختمان ارک طبقه یک واحد5