آفتاب

دستگاه پهن کن قنادیدستگاه پهن کن قنادی                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       شرکت باربد گستران میلاد تک برای شما پهن کنی رومعرفی میکند که جهت پهن کردن انواع خمیر شیرینی و خمیر های مشابه در قنادی ها و مراکز پخت نان و شیرینی مورداستفاده قرار می گیرد .
_ این دستگاه دارای سرعت رفت و برگشت نوار بوده و با قابلیت تنظیم دستگاه می توان با آن خمیر را با ضخامت مورد نظر پهن کرد .                                                                                                                                                                                                                                                            _غلطک های دستگاه از جنس مرغوب و پرداخت شده و بدنه آن نیز از ورق استیل می باشد.

  • ابعاد دستگاه: طول ۳۸۰ سانتی متر و عرض ۱۰۰ سانتی متر
  • نیروی محرکه: تک فاز و سه فاز
  • طول غلتک : ۶۲ سانتی متر , قدرت موتور ۱.۵ اسب بخار                                                                                                                                                                                                         جهت سفارش ومشاوره محصول با شماره های شرکت تماس یا با مراجعه به سایت barbadtak.com ثبت سفارش کنید.

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

 


اطلاعات تماس آگهی

09363702385

، ، آذربایجان غربی ارومیه خیام شمالی کوچه خان باباخان ساختمان ارک طبقه یک واحد5