آفتاب

دستگاه جوجه کشی 336 تایی_دستگاه جوجه کشی 336 تایی_( شرکت باربد گستران میلاد تک)

دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی

-ماشین جوجه کشی 336 تایی به قابلیت هایی مانند بدنه پی وی سی ، شانه های سایزیک همه کاره ، سنسور دقیق SHT Sensirion ، برد جوجه کشی با قابلیت بروزرسانی و ... برخوردار است و این قابلیت ها باعث افزایش کیفیت و رضایت مندی استفاده کنندگان گردیده است. سنسور SHT در واقع یکی از برترین حسگرهای کنترل دما بوده و از دقت انداره گیری 0.00001 درجه _برخوردار می باشد. شانه های سایزیک از قابلیت جوجه گیری از تخم های نطفه دار تمامی پرندگان برخوردار بوده و توسط این شانه ها میتوان از تمامی تخم های نطفه دار طیور ( تخم ها با اندازه کوچک ، متوسط و بزرگ ) جوجه کشی کرد. بدنه پی وی سی ماشین جوجه کشی 336 تایی با توجه به قابلیت هایی نظیر شستشوی آسان و عدم اتلاف انرژی به افزایش راندمان نهایی دستگاه کمک شایانی میکند. در ادامه به توضیحات کامل این دستگاه جوجه کشی اشاره شده است.

_دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور دارای امکاناتی فراتر از ماشین های جوجه کشی ساخت ایران است. طراحی این ماشین جوجه کشی به گونه ای انجام گرفته تا تمامی نیازهای هموطنان گرامی را پوشش دهد. صد البته که استفاده از دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور با توجه به خصوصیات خود برای افرادی که برای کسب درآمد اقدام به خرید ماشین جوجه کشی میکنند بسیار مناسب است. از مزایای استفاده از این ماشین جوجه کشی میتوان به دریافت بالاترین راندمان ممکن برای جوجه گیری از انواع پرندگان گوشتی ، خانگی و زینتی اشاره کرد. دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپرمینیاتور از 3 طبقه ستر و 1 طبقه هچر تشکیل شده و مجموعا از قابلیت جایگیری 6 شانه جوجه کشی برخوردار است.

 

.

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور:

  • گارانتی : یکسال
  • نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
  • ابعاد : طول ۸۱ سانتی متر ، عرض ۶۹ سانتی متر ارتفاع ۸۱ سانتی متر
  • کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
  • بدنه پی وی سی

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور:

  • مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۳۳۶ عدد
  • بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ریز تخم : ۷۶۸ عدد
  • غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۱۵۰ عدد

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

دستگاه توانایی جوجه کشی از هر نوع تخم نطفه دار را دارد


اطلاعات تماس آگهی

09363702385

، ، آذربایجان غربی ارومیه خیام شمالی کوچه خان باباخان ساختمان ارک طبقه یک واحد5