آفتاب

دستگاه جوجه کشی 168 تاییدستگاه جوجه کشی 168 تایی( شرکت باربد گستران میلاد تک)

دستگاه جوجه کشی ۱۶۸ تایی

_یکی از خصوصیات اصلی دستگاه جوجه کشی 168 تایی استفاده از سنسور دیجیتالی SHT Sensirion برای کنترل دما و رطوبت است. این سنسور پیچیدگی های ساختاری خودش را دارد و به راحتی قابل توضیح نیست ؛ سنسور Sensirion بدلیل دیجیتالی بودن فقط یکبار در کارخانه سازنده محصول ( واقع در کشور سوئیس ) کالیبره میشود و پس از آن نیازی به هیچگونه کالیبره توسط استفاده کننده دستگاه ندارد. همچنین این سنسور دقیقترین سنسور کنترل دما بوده و دارای خطای اندازه گیری 0.00001 درجه می باشد.

_سومین خصوصیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی قابلیت جدبد سنسور نگهبان می باشد. سنسور نگهبان برای اولین بار در ایران بر روی ماشین های جوجه کشی استفاده شده است باعث میشود که در هنگام فرایند جوجه کشی و در مواقع خرابی سنسور اصلی ، خود وارد عمل شده و کنترل دما و رطوبت داخلی را بر عهده بگیرد. سنسور نگهبان قابلیتی است که باعث میشود نگرانی از بابت بروز مشکل فنی در برد نداشته باشید و آسوده خاطر اقدام به جوجه کشی نمایید.

_دستگاه جوجه کشی 168 تایی دومین سایز از سری ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور است. این دستگاه جوجه کشی با توجه به امکانات پیشرفته و قیمت اقتصادی یکی از پرفروش ترین ماشین های جوجه کشی این کارخانه محسوب میگردد. ظرفیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی برای شروع یک کسب و کار خانگی مناسب بوده و از آن میتوان برای جوجه کشی از تخم نطفه دار پرندگانی مانند مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، غاز ، اردک ، انواع پرندگان اهلی ، وحشی و زینتی بهره جست. این دستگاه جوجه کشی به برد JDR950 ، گران قیمت ترین و هوشمندترین برد جوجه کشی ساخت ایران بهره مند است و از دو طبقه ستر و یک طبقه هچر تشکیل شده است.

 

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی سوپر مینیاتور:

  • مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۱۶۸ عدد
  • بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ریز تخم : ۳۸۴ عدد
  • غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۱۰۰ عدد

- دومین خصوصیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی بدنه پی وی سی آن است. شاید بارها این موضوع را شنیده باشید که دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی بدلیل استفاده از عنصر فلز در ساخت بدنه خود دارای بازدهی مناسبی نیست ؛ این موضوع حقیقت دارد و دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی بدلیل اشکالات فراوانی که به آنها وارد است ( مانند زنگ زدگی ، ایجاد قطرات رطوبت و در نتیجه عرق کردن دستگاه و ... ) راندمان جوجه دهی کمی دارند. اما دستگاه جوجه کشی 168 تایی به لطف بدنه خود تمامی محدودیت های بدنه فلزی را از میان برداشته و تجربه یک خپجوجه کشی موفق را به شما هدیه میدهد.

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 168 تایی سوپر مینیاتور:

  • گارانتی : یکسال
  • نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
  • ابعاد : طول ۶۷ سانتی متر ، عرض ۵۱ سانتی متر ارتفاع ۷۱ سانتی متر
  • کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
  • بدنه پی وی سی

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

 


اطلاعات تماس آگهی

09363702385

، ، آذربایجان غربی ارومیه خیام شمالی کوچه خان باباخان ساختمان ارک طبقه یک واحد5