آفتاب

دستگاه جوجه کشی 80 تاییدستگاه جوجه کشی 80 تایی ( شرکت باربد گستران میلاد تک)

_بدنه این محصول همانند بدنه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 ، از یونولیت و ABS ساخته شده است. بدلیل خاصیت ABS ، شما میتوانید بدنه این ماشین جوجه کشی را ضدعفونی کنید. بدنه ABS از دوام و استحکام مناسب برخوردار بوده و طول عمر بالایی دارد. به همین دلیل است که در عصر حاضر بدنه بسیاری از لوازم خانگی از ABS ساخته میشوند. البته باید به این نکته مهم توجه کرد که باید برخی از موارد احتیاطی در هنگام ضدعفونی این ماشین جوجه کشی باید انجام پذیرد.

80 تایی

_سیستم چرخش غلطکی تخم های نطفه دار پس از بررسی تکنولوژی سیستم چرخش 360 درجه ای ایزی باتور 6 به این ماشین جوجه کشی اضافه شده و در نوع خود بهترین نوع چرخش تخم های نطفه دار می باشد. لازم به توضیح است که چرخش تخم های نطفه دار رابطه مستقیمی با راندمان ماشین جوجه کشی دارد. درصورتی که چرخش یک ماشین جوجه کشی غیراستاندارد باشد ، درصد راندمان آن محصول اعداد و ارقام بسیار کمی خواهد بود. چرخش غلطکی - 360 درجه ای تخم های نطفه دار این ماشین جوجه کشی در حال حاضر در میان سیستم های چرخش ماشین های جوجه کشی مشابه جدیدترین و بروز ترین حالت است.

_دومین قابلیت ایزی باتور 4 ، استفاده از سنسور نسل سوم SHT ساخت کشور سوئیس است. این حسگر جدیدترین عضو از سنسورهای Sensirion سوئیسی است و به تازگی توسط کارخانه سازنده محصول معرفی شده است. ایزی باتور 4 با توجه به بروز بودن و جدیدتر بودن نسبت دستگاه های جوجه کشی گذشته ، از سنسور جدید این کارخانه استفاده میکند.

_دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 4 جدیدترین محصول ساخت این کارخانه است. این محصول دارای ظرفیتی دو برابری نسبت به ماشین جوجه کشی ایزی باتور 3 بوده و قابلیت ستر و هچر همزمان به آن اضافه شده است. این دستگاه جوجه کشی میتواند در هر دوره جوجه کشی تعداد 80 عدد تخم نطفه دار پرندگان تخم متوسط ، 210 عدد تخم نطفه در پرندگان ریز تخم و 56 عدد پرندگان درشت تخم را جوجه کشی کند. ایزی باتور 4 با توجه به تاریخ معرفی خود دارای تکنولوژی های جدیدی نسبت به دستگاه های جوجه کشی نسل گذشته است. یکی از امکاناتی که به این محصول اضافه شده ، قابلیت سیستم چرخش غلطکی تخم های نطفه دار است.

 

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 4 :

  • گارانتی : یکسال
  • نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
  • ابعاد : طول ۵۹ سانتی متر ، عرض ۵۲ سانتی متر ارتفاع ۴۲ سانتی متر
  • کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
  • تامین رطوبت بوسیله پمپ آب اتوماتیک

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 4 :

  • مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۸۰ عدد
  • بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ریز تخم : ۲۱۰ عدد
  • غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۵۶ عدد

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

 


اطلاعات تماس آگهی

09363702385

، ، آذربایجان غربی ارومیه خیام شمالی کوچه خان باباخان ساختمان ارک طبقه یک واحد5