آفتاب

لاینر شیر پروانه ای - لاستیک شیر پروانه ای - سیت باترفلای ولوشرکت اندیشه داران صنعت تولیدکننده انواع: لاینر شیرپروانه ای لاستیک شیرپروانه ای سیت باترفلای ولو سیت باترفلای ولو آلومینیوم دار سیت لاستیک شیرپروانه ای ویفری لاینر شیرپروانه ای آلومینیوم دار لاینر ولو پروانه ای پله دار می باشد.

          ·            شیر پروانه‌ای به عنوان یک ولو، از سادهترین شیرهای صنعتی محسوب شده و کاربرد آن در تنظیم جریان سیالات می‌باشد. لاستیک شیر پروانه ای به عنوان عایق و آ‌ب‌‌بند عمل کرده و از ورود و نشت سیالات جلوگیری می‌کند تا در زمان تماس دیسک و سیت با سیال، مانع از خوردگی و سایش شیر شود. با توجه به شرایط کاری مختلف این لاستیک از جنس‌های مختلفی تولید شده و هرکدام کارایی منحصر به فردی دارند.

شرکت اندیشه داران صنعت با چندین سال سابقه و تجربه بسیار بالا در صنعت لاستیک همواره پایبند به اصول مشتری مداری و کیفیت محصولاتی مطابق با استانداردهای روز دنیا است. اندیشه داران صنعت امکان این را دارد تا با تولید لاستیک شیر پروانه ای در ابعاد و اجناس مختلف، نیاز مشتریان را برطرف کند. کلیه قطعات لاستیکی با فرمول‌های دقیق مکمل‌های پخت که مورد تأیید مهندسین شیمی است، تولید می‌شوند.

همچنین مجموعه این شرکت تولید کننده کلیه قطعات لاستیکی پلیمری می باشد 

 تولید انواع :

دیافراگم لاستیکی اورینگ واشر پلیت لاینر شیر پروانه ای کاسه نمد مکانیکال سیل پکینگ گسکت لاستیکی  و تامین انواع منسوجات نسوز و گسکت های اسپیرال

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید

02186027307-02186027334اطلاعات تماس آگهی

09192021798

، تهران ، خیابان مطهری بعد از چهار راه سهروردی پلاک 81 واحد یک