آفتاب

تم تولد سورتایم ازسال 97 استارتاپی فعالیت خود را آغاز کرده که در کنار عرضه محصولات و خدمات صفر تا صدی جشن برای هر میهمانی در ابعاد ریز و درشت همراه میزبانان شده است و برای تامین نیاز کاربران خود اقدام به همکاری با حرفه ای ترین تیم ها و عرضه کننده های محصولات جشن نموده است. فرقی ندارد که شما برای یک مراسم تولد ساده برنامه ریزی میکنید یا برای مقدمات عروسی آماده می شوید؛ به هر حال سورتایم پیشنهادی است که برای صرفه جویی در وقت و برگزاری هر چه بهتر جشن نمیتوانید به سادگی رد کنید.

این تیم تازه نفس که فعالیت خود را از 3 سال پیش آغاز نموده در شش شاخه اصلی میزبانی جشن فعالیت میکند که اصلی ترین بخش آن که به طور کامل راه اندازی گردیده سایت سورتایم است که محل عرضه محصولات و خدمات دکوراسیون جشن است. بیشتر مخاطبان این کسب و کار مادران خانه داری هستند که برای جشن تولد فرزندان خود به دنبال نیازمندی های جشن می گردند. آنچه به عنوان کلمه کلیدی بین این گروه کاربران شناخته شده است کلمه تم تولد است که در آمار نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر استقبال بالایی را نشان می دهد. اصلی ترین درگاه این شرکت هم برای ارتباط با مخاطبین تا به حال همین موتورهای جستجوگر بوده اند که در غالب جستجوهای مربوط به تم تولد جزو نتایج بالا دیده می شوند. اما این تنها مسیر ارتباطی با سورتایم نیست. این شرکت به طور فعال در شبکه های اجتماعی و فروشگاه های فیزیکی برخی از مناطق تهران آماده ارائه خدمت به کاربران خویش است.

تمام نیازهای میزبانی تنها در یک فروشگاه

مجموعه سورتایم با هدف تامین یکپارچه نیازهای جشن و میزبانی شکل گرفته و با شش بخش وسایل تم تولد و دکور، عرضه و معرفی کادو، تهیه و سرو خوراکی های جشن، عرضه انواع کیک و شیرینی جشن، عکاسی و فیلمبرداری و ارائه خدمات موسیقی و سرگرمی جشن این هدف را عملی خواهد کرد. در پی تحقق همین هدف برنامه ریزی زمانی بلند مدت این شرکت تدوین گشته و در قدم نخست، سایت سورتایم برای ارائه محصولات و خدمات جشن شروع به کار نموده است. در طی بیش از دو سال فعالیت سورتایم همواره محصولات عرضه شده از برترین تامین کنندگان حاضر در بازار به طور مستقیم و بدون واسطه تهیه گردیده. به همین خاطر در کنار عرضه کالاهای برندهای مشهور و با کیفیت، بهترین و ارزان ترین قیمت ها نیز برای هر یک از این محصولات در نظر گرفته می شوند. باید این نکته را هم ذکر کنیم که یکی از بخش های پرطرفدار و پرجزئیات فروشگاه سورتایم بخش تم تولد سفارشی است که در این قسمت هر یک از محصولات بر اساس رده بندی سنی، جنسیتی و موضوعی تفکیک شده و در طرح ها و مدل های متنوعی عرضه می شوند. هر یک از این پکیج های ویژه برگزاری جشن شامل بیش از 40 قلم کالا می شوند که تصاویر آن ها به شکل کامل و با وضوح بالا در سایت قرار گرفته است. همچنین شما می توانید اقلام جانبی هر تم را به صورت دلخواه حذف و یا اضافه کنید تا تنها نیازمندی های اصلی خود را با صرف هزینه کمتر خریداری کنید.اطلاعات تماس آگهی

02126327990

، تهران ، میدان خراسان