آفتاب

تولید و بومی سازی انواع پودرهای سرامیکیتولید و بومی سازی انواع پودرهای سرامیکی در سایزهای نانو متر، زیر میکرومتر و میکرومتر در شرکت رایکا صنعت افرند .

شرکت رایکا صنعت افرند (رصا) در سال  1395به منظور فعالیت در زمینه تولید و بومی سازی انواع پودرهای سرامیکی در سایزهای نانو متر، زیر میکرومتر و میکرومتر تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین در زمینه سرامیک‌های پیشرفته پیموده است.

از محصولات اصلی شرکت رصا به پودر سرامیکی آلومینا( اکسید آلومینیوم) با فازهای گاما و آلفا اشاره کرد. از عمده این کاربردها می توان به صنعت کاشی سرامیک به عنوان بدنه خام، لعاب، انگوب (Engobe)، خمیرشیشه (Frit)، صنعت چینی آلات بهداشتی و ظروف، صنعت پولیش به عنوان پولیش رنگ ، سطوح فلزی، شیشه و جواهرات، صنعت نسوز به عنوان آجر نسوز و جرم نسوز، صنعت کامپوزیت به منظور ساخت پلیمر های ضد سایش، رنگ های مقاوم به حرارت و مصالح ساختمانی سد حرارتی، صنایع تولید سرامیک های پیشرفته و مهندسی نظیر گلوله های سرامیکی، مقره، والو سرامیکی و ...، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان کاتالیست و مولکولار سیو، صنعت دی الکتریک ها، اشاره نمود.

چرا آلفا آلومینا رصا؟

درصد بالای فاز آلفا (98%)

اندازه دانه 1 تا 5 میکرون (D50:2μm)

سطح ویژه مطلوب(BET:6)
توزیع اندازه دانه یکنواخت
قیمت رقابتی

خلوص 99.4%
با مراجعه به وب سایت rasatech.co  اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما کسب کنید و با ما در تماس باشید.اطلاعات تماس آگهی

09981234060

، اصفهان ، اصفهان شهرک علمی تحقیقاتی