آفتاب

کار با طناب مشهد (( راپل کار))کارهای ساختمانی مربوط به پیچ رولپلاک ، نماشویی بدون داربست، رنگ آمیزی نما با راپل


hadis sh [email protected]

۲۲:۰۹ (۳۵ دقیقه پیش)
به من
راپل کار در مشهد

پیچ و رولپلاک نما
نماشویی بدون داربست
رنگ آمیزی نما با راپل

کارباطناب rope access
وجود ساختمان‌های بلند و آسمان‌خراش‌ها در کلانشهرها و شهرهای بزرگ سبب شده است تا در دهه‌های اخیر، خدمات کار در ارتفاع مورد توجه واقع شود. در صورتی که قصد داشته باشیم بدون نیاز به داربست کارهای خدماتی ساختمان های بلند را انجام دهیم از ابزاری به نام "راپل" استفاده می‌شود. خدماتی که با راپل در ساختمان‌های بلند می‌توان انجام داد دامنه گسترده‌ای دارد و برای جامعه پیشرفته امروزی با توجه به رواج برج‌سازی و ساختمان‌های چندین طبقه، بدون شک از جمله خدمات بسیار کاربردی و مورد نیاز خواهد بود.
ارائه دهنده خدمات مختلف راپل و کار در ارتفاع، پیچ و رولپلاک نما و نماشویی است. یکی از خدمات این شرکت رنگ آمیزی نما و سطوح مختلف می باشد که برای انجام آن از طناب استفاده می شود.

روش دسترسی با طناب، نیاز به داربست را از بین می‌برد و سد معبری ایجاد نمی کند، از همه مهمتر از ورود سارقان به پشت بام جلوگیری می نماید.

بالاترین ایمنی با تجهیزات کاملاً حرفه ای و ارائه بیمه نامه برای مسئولیت جان نیروهای اجرایی.و بیمه ی شخص ثالث جهت پیشگری از هزینه های مالی وجانی تحمیلی به کارفرما.

 🔩🔎استفاده از بهترین پیچ موجوددربازار جهت پیچ ورولپلاک نما، که  ضد زنگ وگالوانیزه می باشد همچنین استفاده از بهترین دریلهای روز دنیا که کمترین ضربه و آسیب را به سنگ می‌زند.(hilti t1)
🏛اجرای بتونه با چسب و دقت در اجرای آن  که همرنگی کاملی با سنگ داشته باشد. 
 📃🔖ضمانت پنج ساله نما(بدون هزینه گارانتی نما)و بیمه پنج ساله نما با کمترین هزینه بیمه.
📊📇۱۲سال تجربه استحکام سازی ومرمت نما با رزومه بسیار قوی درمشهد،کیش وکل ایران و دارنده گواهینامه بین‌المللی لول یک ایراتا از انگلستان. 🇬🇧
 🛃
خدمات دسترسی با طناب بسیار کم هزینه تر از روش های دیگر است و با پرسنل کمتر می شود خدمات بیشتری ارائه داد که این برابر است با سودهی بیشتر برای مشتریان ما.مشاوره ، بازدید و کارشناسی قیمت با یک تماس در اسرع وقت در محل یا باارسال عکس درواتس آپ.

راه های ارتباطی:
تلفن :
۰۹۳۷۰۵۳۳۱۰۹
۰۹۱۲۰۹۱۵۸۷۷
آدرس:
مشهد_ابوطالب۱۵
مشهد وقشم
اینستاگرام :اطلاعات تماس آگهی

09120915877

، مشهد ، مشهد-ابوطالب15