آفتاب

طراحی کارت ویزیت ارزانکارت ویزیت ها نوعی ارتباط سنتی ، بصری و ضروری از ارتباطات هستند که به صورت حرفه ای پیام شما را منتقل میکنند.آن ها یک شکل کوتاه از ارتباط تجاری شما با مشتریانتان هستند که به طور گسترده در سراسر جهان پذیرفته شده اند،کارت ویزیت ها معمولا مشتریان آینده شما را مشخص میکنند.

کارت ویزیت ها میتوانند ساده،جدی و بسیار خلاقانه باشند و جنس کارت ویزیت تاثیر مستقیمی در نوع طراحی آن دارند،امروزه با ورود دستگاه های چاپ حرفه ای انواع کارت ویزیت ها در چاپ را داریم که میتواند دست ما را در طراحی هرگونه کارت ویزیتی باز بگذارد.

تیم ما با دستور العمل های شما و طراحی ما کارت ویزیت هایی ایجاد میکند که هر فردی را به سمت کسب و کار شما جذب میکند.در گذشته دو قانون طایی وجود داشت که میگفت ابعاد کارت ویزیت ها نباید از 9 در 5 سانتی متر و در آن ها نباید از بیشتر از دو رنگ استفاه شود.

با این حال امروزه طراحی کارت ویزیت به یک هنر تبدیل شده و با وجود تنوع بالا در جنس ان ها میتوان هر کارت ویزیتی را طراحی کرد،حتما هم نیاز نیست طبق استاندارد ها مستطیل باشند و میتوان در هر شکلی آن ها را چاپ کرد و کار های خلاقانه ای انجام داد.

https://tarahilogo.com/services/business-card-design/اطلاعات تماس آگهی

09398765154

، تهران ، تهران ، جنت آباد مرکزی ، بلوار بعثت ، خیابان ۱۶ متری اول جنوبی ، کوچه سوم غربی ، پلاک ۵ طبقه اول