آفتاب

تعمیر لباسشویی ال جی در اهوازدر این متن تلاش کردیم نکات سودمندی را برای شما مهیا کنیم تا اگر به تعمیر لباسشویی احتیاج داشتید بدون هیچ دغدغه ای خدمات مد نظر را دریافت کنید. اصولا به چه علت هایی به تعمیر ماشین لباسشویی احتیاج پیدا می شود؟

عزیزانی که در شهر اهواز ساکن هستید باید برای رفع خرابی ماشین لباسشویی به تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز مراجعه کنید. مطمئن باشید نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز از هر لحاظی بهترین است و تکنسین های ماهری دارد.


 

سر و صدای زیاد و تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز

اگر ماشین لباسشویی شما هنگام شستشو و خشک کردن، صدای زیای از آن ایجاد شد، امکان دارد مشکل از درام یا پمپ تخلیه باشد. اول باید درام را با دست بچرخانید تا مطمئن شوید اشیاء کوچکی از جیب لباس شما داخل آن گیر نکرده باشد. بعضی اوقات با انجام این کار راحت، مشکل رفع می شود و به تعمیر احتیاج پیدا نمی کند.
 اما گر با ارزیابی مشکل رفع نشد پمپ تخلیه را بررسی کنید. در بعضی اوقات امکان دارد پره های پلاستیکی پمپ تخلیه به دلیل کهنگی شکسته شده باشند و علت سر و صدای فراتر از حد دستگاه شما شکستگی پمپ تخلیه باشد. بهترین روش برای برطرف شدن  مشکل صدای دستگاه و تعمیر آن تماس با مرکز تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز است. مرکز تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز در زمان بسیار کم پمپ تخلیه شما را تعمیر یا عوض می کنند.

تخلیه نشدن آب و تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز

اگر زمان شستشوی البسه، آب از درون دستگاه شما خالی نمی شود ممکن است میزان البسه زیادی داخل آن قرار داده باشید که نمی گذارد آب تخلیه شود. بهترین راهکار این است که چندین ضربه به پیرامون درب آن بزنید و سپس دریچه پایین دستگاه را باز نمایید تا اگر آبی جمع شده باشد تخلیه شود. بعد تایمر را به طور کامل چرخش دهید تا مجددا آغاز به چرخش کند. اگر باز هم مشکل شما رفع نشد با تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز تماس بگیرید. مرکز تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز قادر است تمامی مشکلات لباسشویی شما را حل کند. 

کار نکردن محفظه داخلی ماشین

برای رفع این مشکل باید این موارد را ارزیابی کنید
اگر نیروی محرکه دستگاه سوخته باشد درام از کار می افتد. شما حتما باید با مراجعه به نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز موتور را ارزیابی و برای خرید مدل تازه اقدام نمایید. امکان دارد تسمه پاره شده باشد که اگر دستگاه شما قدیمی باشد بسیار حتمی است. اگر برد کنترل دستگاه بسوزد موجب می شود درام از کار بیفتد. این موضوع کاملا تخصصی است و احتیاج به ارزیابی متخصصان تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز دارد. حتی باید بازوهای دستگاه را ارزیابی نمایید تا اگر محکم نبود از حالت شل در بیاورید.

باز نشدن درب ماشین

اصلا خودتان را نگران نکنید. این مکانیزم هنگامی که دستگاه در حال شست و شو است، کودکان درب دستگاه را نمی توانند باز کنند و این برای امنیت آن ها خوب است. برای رفع این مشکل ابتدا باید تایمر را یک دور چرخش دهید و  از سه وهله قبل تر آغاز به شست و شو کند. اگر آب داخل درام قرار نداشت، اطمینان پیدا کنید که سیکل شستشو به پایان رسیده است.
اگر اطمینان نداشتید  که مورد قبل را تکرار نمایید. پس از مطمئن شدن باید چند ضربه به بدنه دستگاه بزنید، دریچه پایین دستگاه را باز کنید تا اگر آب داخل آن است خالی شود. تایمر را در وهله های آخر شستشو تنظیم نمایید تا در بازه زمانی کوتاه بشوید و خشک کند. اگر با تمامی راه های گفته شده درب دستگاه باز نشد، قطعا قفل درب معیوب شده است و باید به نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز مراجعه کنید. با مراجعه به مرکز تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز مشکل دستگاه برطرف می شود.

روشن نشدن لباسشویی

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، باید ابتدا ارزیابی کنید و  اطمینان پیدا کنید پریز برق معیوب نیست. برای چک کردن پریز برق می توانید ابزارهای دیگری مانند سشوار را به برق وصل کنید تا مشخص شود برق دارد یا خیر. از سه راهی برای برق بهره گیری نکنید. دستگاه باید به طور مستقیم به یک پریز متصل باشد. اگر سشوار هم با سه راهی کار می کند باز هم درخواست می کنیم که ماشین را مستقیما به پریز برق وصل کنید.
 دوشاخه معیوب است؟ اگر دوشاخه پریز برق دفرمه شده باید از یک تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز بخواهید مشکل دفرمه شدن را رفع کند. در نتیجه اگر با بررسی این موارد ماشین روشن نشد، لازم است که تعمیر دستگاه ال جی توسط تکنسین با تجربه از تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز انجام شود.
 داغ بودن البسه

بعضی مواقع پیش می آید که پس از تمام شدن مراحل شستشو و خشک کردن لباسشویی، البسه کاملا داغ است و تعجب خواهید کرد که علت آن چه می باشد. به طور کلی باید آبکشی در دستگاه با آب سرد انجام گردد. در بعضی اوقات اگر شلنگ ورودی آب سرد و گرم به خوبی نصب نشوند، موجب می شود البسه پس از پایان کار داغ باشد. پس در این شرایط بهترین کار این است که شلنگ ها را جا به جا کنید و حتما بررسی کنید که شستشوی البسه با آب داغ نباشد. اما اگر شلنگ ها درست نصب شده باشند و باز هم لباس ها داغ بودند در این موقعیت باید به نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز مراجعه کنید تا مشکل را حل کنند.
سخن پایانی
بنابر آنچه در این محتوا بیان کردیم ایراد های ماشین لباسشویی امروزه همیشه پیش می آید. اما این مشکلات پایان راه دستگاه شما نیستند. تکنسین های مجرب از نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز راهکارهای مناسبی پیدا می کنند و مشکل را رفع می نمایند. مرکز تعمیر لباسشویی ال جی در اهواز یکی از با تجربه ترین تیم ها است که هر زمان برای دستگاه شما مشکلی پیش آمد نیروهای آن به محل مورد نظر فرستاده می شوند و  سریعا مشکل دستگاه را برطرف می کنند. هر زمان که بخواهید می توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و ایراد دستگاه به طور کلی برطرف کنید.