آفتاب

کاربردهای برچسب اموال و لیبل چاپی چیست؟در این مقاله قصد داریم که درباره چند مورد از محصولات چاپی پرطرفدار صحبت کنیم و ویژگی های آن ها را با هم مرور کنیم تا شما بتوانید با آگاهی کامل اقدام به خرید کنید و بتوانید بیشترین بهره را از خرید خود داشته باشید.

برچسب اموال

برچسب اموال از آن دسته از برچسب هایی است که سازمان ها و شرکت ها توجه بسیاری به آن دارند، اما شاید برای خیلی ها سوال باشد که دلیل این توجهات چیست؟
جواب این سوال را میتوان اینگونه داد که شرکت ها برای ردیابی اموال و تجهیزات خود از این برچسب استفاده می کنند. اما طریقه استفاده از این برچسب بسیار مهم است که شاید خیلی ها از آن با خبر نباشند.
خیلی ها معتقدند که باید برچسب اموال را در جایی نصب کرد که قابل مشاهده نباشد، ولی این یک باور غلط است. زیرا وجود این برچسب میتواند خیلی ها را از سرقت این وسایل بازدارد. پس باید این برچسب در جایی چسبانده شود که بتوان به راحتی آن را مشاهده کرد.
یکی از خصوصیاتی که یک برچسب اموال باید داشته باشد این است که به راحتی تخریب نشود و چسب آن به گونه ای باشد که به راحتی از بدنه جدا نشود.
اکثرا برای ماندگاری بالا و بیشتر این برچسب از ریبون رزین استفاده میکنند. این ریبون برچسب اموال را بسیار مقاوم و با کیفیت تر می کند.
معمولا این برچسب بر روی وسایل پرکاربرد مثل مانیتور، کیس، موس، پرینتر، مبلمان اداری، ست های اداری و ... چسبانده می شود تا بتواند به راحتی آن ها را پیگیری کرد.


 برچسب اموال

لیبل چاپی

لیبل چاپی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و کاربردهای فراوانی دارد. از این لیبل در بسته بندی موادغذایی، بسته بندی های دارویی، بسته بندی های آرایشی و ... استفاده می کنند. خرید لیبل چاپی برای تولیدکنندگان این مزیت را دارد که با طرح و رنگ دلخواه خود، لیبل را چاپ کنند تا بتوانند نظر مشتریان را به خود جلب کند.
معمولا وقتی شما به خرید می روید و میخواهید جنسی را خریداری کنید اولین چیزی که مشاهده میکنید لیبل و بسته بندی روی آن محصول است. حال اگر لیبل بی کیفیت و بی رنگ و رویی برای محصول خود انتخاب کرده باشید قطعا مشتریان خود را از دست می دهید و دیگر به کیفیت محصول شما فکر نمیکنند. ولی اگر یک لیبل با کیفیت چاپ کنید که توجه مخاطب را در نگاه اول به خود جلب کند قطعا میتوانید مشتری را به سمت محصول خود هدایت کنید.
شما میتوانید برای زیبایی و کیفیت بالاتر لیبل خود از خدمات پس از چاپ نیز استفاده کنید. این خدمات که شمال سلفون، لمینت، طلاکوب، نقره کوب و ... میشود میتواند بسیار به لیبل شما زیبایی ببخشد و استحکام آن را نیز بالاتر ببرد.

لیبل ترازو

لیبل ترازو همانطور که اسمش بیان می کند، بیشتر در سوپرمارکت ها، میوه فروشی ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد و در ترازو های دیجیتالی کاربرد دارد. این لیبل یک لیبل حرارتی به حساب می آید و توسط حرارت هد دستگاه چاپ روی آن انجام می شود. در ایران یکی از با کیفیت ترین لیبل ترازو ها تولید می شود. یکی از نکاتی درباره این لیبل باید توجه داشت این است که به ریبون نیاز ندارد.
برخی از نشانه هایی هستند که این لیبل را از دیگر لیبل ها متمایز می کند که میتوان به :
•    کیفیت چاپ بسیار مناسب
•    چسبندگی بالا
•    دارایی پرز مناسب بر روی آن
•    ضخامت قابل قبول
•    این لیبل دارای زیره با کیفیت است.
لیبل ترازو را فقط در یک ردیف تولید میکنند و دلیل آن هم این است که هم عرض دستگاه های دیجیتالی باشند تا مشکلی برای چاپ آن ها به وجود نیاید.
سایز های لیبل ترازو
•    40*50
•    40*57
•    40*60


 لیبل ترازو

ریبون وکس رزین

ریبون وکس رزین یکی از پرمخاطب ترین ریبون های موجود در بازار است. این ریبون از وکس، رزین و رنگ ها ساخته می شوند. ریبون وکس رزین برای لیبل کاغذی، لیبل پی وی سی و ... مورد استفاده قرار میگیرند. البته باید مقدار درصد رزین و وکس درست با هم ترکیب شده باشد تا چاپ باکیفیت به شما تحویل داده شود. یکی از پر کاربرد ترین سایز های این ریبون، ریبون وکس رزین 110*300، 300*60 و 75*60 است.
شرکت تولیدی ریبولیبل یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید این محصولات است. این شرکت میتواند با بهترین قیمت و بهترین متریال، لیبل و ریبون مناسب شما را تولید و در اختیار شما قرار دهد. میتوانید با مراجعه به سایت ribolabel.com تمامی نمونه محصولات را مشاهده و برای اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت در تماس باشید.


ریبون وکس رزین