آفتاب

ادکلن زنانه مناسب فصل گرماادکلن‌هایی که ما تو فصل گرما می‌زنیم باید به طور کلی دوتا ویژگی داشته باشه، یکی اینکه به ما حس خنکی و سرحالی بده و دو اینکه سطح انرژی مارو بالاتر ببره، بهتره از ادکلن‌هایی استفاده کنید که رایحه گلی بیشتری دارند و از ادکلن‌هایی با رایحه شرقی و ادویه‌ای فاصله بگیرید.

کم کم نزدیک فصل گرما می‌شیم و این روزها همه دنبال چیزی هستند که حس و حال بهتری بهشون بده، چی بهتر از اینکه یه ادکلن خنک استفاده کنیم که هم احساس بهتری بهمون بده هم اینکه پوستمون رو خنک‌تر کنه. امروز قصد دارم تو این مقاله به شما ادکلن زنانه مناسبه فصل گرما رو معرفی کنیم. ادکلن‌هایی که حال‌تون رو بهتر می‌کنه. با من تا انتها این مقاله همراه بشید.

ویژگی‌های ادکلن مناسب فصل گرما

ادکلن‌هایی که ما تو فصل گرما می‌زنیم باید به طور کلی دوتا ویژگی داشته باشه، یکی اینکه به ما حس خنکی و سرحالی بده و دو اینکه سطح انرژی مارو بالاتر ببره، بهتره از ادکلن‌هایی استفاده کنید که رایحه گلی بیشتری دارند و از ادکلن‌هایی با رایحه شرقی و ادویه‌ای فاصله بگیرید.
باید سعی کنید پایه ادکلن‌های انتخابی شما رایحه‌هایی مثل مرکبات و گل بنفشه و گل مریم باشه حس و حال گل یاس رو هم خیلی دوست دارم. باغ پر از میوه مثل پرتقال و نارنج تمام این‌ها حس و حال یه ظهر تابستونی تو باغ پر از گل و میوه رو بهتون می‌ده، همچنین می‌تونید از رایحه‌های دریایی هم استفاده کنید، حس آب زدن به صورت تو گرمای تابستون رو بهتون می‌ده، من تو ادامه سعی دارم دوتا از بهترین ادکلن‌هایی که تو این فصل می‌تونید استفاده کنید رو بهتون معرفی کنم.

ادکلن جسوس دل پوزو هالووین

ادکلن زنانه مناسب فصل گرما


 ادکلن هالوین JESUS DEL POZO Halloween یکی از پرطرفدارترین ادکلن‌های زنانه است با رایحه شیرین و خنک که دل هر خانومی رو می‌بره. قصد خرید ادوتویلت جسوس دل پوزو هالووین Halloween را دارید؟ ادوتویلت هالووین رایحه ای خنک و شیرین دارد و زمان مناسب استفاده از آن در روز های گرم تابستانی است . این عطر مناسب بانوانی می باشد که اعتماد به نفس بالایی دارند با رفتارهای مرموزانه و عجیب که میخواهند تایپ شخصیتشان را با خط بوی عطرشان نشان دهند . این عطر با داشتن بوی لطیفی از بنفشه ، لیموی سبز و موز حسی رومانتیک به دیگران القا میکند . مگنولیا ، فلفلی و ترکیب آن ها با بنفشه به زمینه ای تلخ و گرم ختم میشود . شیشه ی قفس مانند آن با رنگ بنفش‌اش مانند ظرفی برای پنهان کردن اکسیری اسرار آمیز و جادویی است.

وقتی که ادکلن هالووین بنفش را روی محل نبض یا لباس خود اسپری می‌کنید، بوی نت‌های دریایی، برگ درخت موز، گل بنفشه و برگ درخت نارنج به‌خوبی محیط اطراف را تحت‌تأثیر خود قرار می‌دهد. این ترکیب طبیعی، حس خنکی اقیانوس را تداعی می‌کند. پس از این، نت‌های میانی یا همان اصلی با وجود فلفل سیاه، زعفران، گل مریم، بنفشه، زنبق و ماگنولیا به‌نرمی جای نت‌های قبلی را می‌گیرند. شیرینی ناشی از این عناصر به شما انرژی و شادی ویژه‌ای می‌بخشد. بعد از گذشت مدتی نه‌چندان کوتاه، متوجه تغییر مسیر رایحه‌ی هالووین بنفش به سمت‌وسوی وانیل و چوب صندل برای تثبیت شیرینی و خنکی خواهید شد.

ادکلن لالیک لامور

ادکلن زنانه مناسب فصل گرما


 شاید به توان به جراُت بتوان گفت یکی از پرطرفدارترین ادکلن‌های زنانه لالیک لامور Lalique L’Amour است که شما می‌توانید در این فصل استفاده کنید. قصد خرید ادوپرفیوم لالیک لامور (له آمور زنانه) Lalique L’Amour را دارید ؟ روایح با توجه به قدرت خارف العاده که دارند می توانند یادآور بسیاری از خاطرات باشند . عطر و ادکلن نیز از این قضیه مبرا نیستند و براساس تاثیر مستقیمی که بر حافظه می گذارند توانایی پر رنگ کردن شخصیت شما در ذهن اطرافیانتان را دارند . پس انتخاب یک ادکلن تاثیر گذار و گیرا هم کار دشواری است . می توانند تصویر جدیدی از شخصیت شما در ذهن اطرافیانتان ترسیم کنند پس انتخاب ادکلنی مناسب و تاثیر گذار هم کار دشواری است . ادوپرفیوم لالیک لامور (له آمور زنانه) Lalique L’Amour همه ی معیار های مناسب یک ادکلن خوب را دارد و می تواند یک گزینه ی عالی برای شما باشد تا بتواند در ذهن دیگران ، تصویری دائمی از خود ثبت کنید. ظاهر این ادکلن بسیار شیک و لاکچری است و مایع درونی آن ، از پس شیشه ی شفاف این پرفیوم ، که به طور هنرمندانه طراحی شده است نمایان است . همچنین یک بند مشکی مثل منگوله که از گردن بطری آویخته شده جذابیت این محصول را چند برابر کرده است .
اجزای رایحه ادوپرفیوم لالیک لامور (له آمور زنانه) Lalique L’Amour :
•    نت آغازین: گل رز، نارنج و شکوفه‌ی پرتقال
•    نت میانی: گل مریم، گاردنیا و یاسمین
•    نت پایانی: چوب صندل، چوب سدر و مشک

رایحه ی این ادکلن خنک و شیرین است و می تواند یک انتخاب خوب برای بهار و روز های گرم تابستانی باشد . هنگامی که رایحه ای از این پرفیوم به مشام شما می رسد در ابتدا نت های گل رز، نارنج و شکوفه‌ی پرتقال توجه شما را به خود جلب می کند و پس از آن نت میانی که ساختاری گلی متشکل از ( گل مریم، گاردنیا و یاسمین ) دارد ساطع می شود و در نهایت ، نت پایانی چوب صندل، چوب سدر و مشک جایگزین تمام نت ها می شود . روایح این عطر با ایجاد حس سربلندی و ابدی بودن شخصیت کسانی است که از این ادوپرفیوم استفاده کرده‌اند.
حرف آخر
همیشه باید سعی کنید باتوجه به فصل و مکان‌هایی که بیشتر حضور دارید عطر مناسبی انتخاب کنید. همیشه سعی کنید برای خرید عطر و ادکلن از مشاوره استفاده کنید که من به شما وب‌سایت کالا بی کالا Kalabkala.com را معرفی می‌کنم که می‌توانید به راحتی از مشاوره‌های پشتیبانی این مجموعه استفاده کنید و بهترین انتخاب را برای عطر و ادکلن خود داشته باشید. همچنین می‌توانید با خیال راحت از اصل بودن ادکلن‌های خود از این مجموعه برای خرید ادکلن‌های خود اقدام کنید.