آفتاب

فیلمی توقیفی که پس از ۳۰ سال به شبکه نمایش خانگی آمدایرنا نوشت: به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۴۰۲ «آدم‌برفی» فیلم ماندگار داوود میرباقری، محصول ۱۳۷۳ به شبکه نمایش خانگی آمد. «آدم‌برفی» که از همان زمان تولید فیلم پرحاشیه‌ای بود، پس از سه سال توقیف در سال ۱۳۷۶ به‌طور عمومی اکران شد

علاقه‌مندان به سینما می‌توانند فیلم مطرح «آدم‌برفی» را در نوروز ۱۴۰۲ به‌طور رایگان در پلتفرم فیلم‌نت تماشا کنند. این فیلم به‌صورت رایگان و براساس نسخه ترمیم‌شده در دسترس مخاطبان پلتفرم فیلم‌نت قرار گرفته است.

«آدم‌برفی» محصول ۱۳۷۳ است و در آن ستارگانی چون اکبر عبدی، داریوش ارجمند، مهدی فتحی، آزیتا حاجیان، پرویز پرستویی، سیروس گرجستانی و محمدرضا شریفی‌نیا نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«آدم‌برفی» داستان مردی است که برای رفتن به آمریکا راهی ترکیه می‌شود. او در مسافرخانه‌ای ساکن شده و در آنجا دوستانی پیدا می‌کند که به او پیشنهاد می‌دهند برای گرفتن ویزای آمریکا، خود را به هیبت زنان درآورد و پس از ازدواج با یک آمریکایی و دریافت کارت سبز، از او جدا شود، اما دردسرها و ماجرایی غیر قابل پیش‌بینی برای او پیش می‌آید.

«آدم‌برفی» که از همان زمان تولید فیلم پرحاشیه‌ای بود، سرانجام پس از سه سال توقیف در سال ۱۳۷۶ به‌طور عمومی اکران شد و با جذب بیش از ۴ میلیون و ۴۷۳ هزار مخاطب به پرفروش‌ترین و پرتماشاگرترین فیلم اکران‌شده در آن سال تبدیل شد.