آفتاب

پیام امید بخش الماس سیاه از تخت بیمارستانایرنا نوشت: اسطوره فوتبال برزیل با انتشار پیامی در فضای مجازی از روند درمانی خود اظهار رضایت کرد و نوشت: من هنوز امیدهای زیادی دارم.

پله اسطوره فوتبال برزیل که در چند روز گذشته اخباری متناقضی از سلامت وی منتشر شده بود با انتشار پیامی در فضای مجازی از روند درمانی خود ابراز رضایت کرد و نوشت: از تمام مردم جهان تشکر می‌کنم. پیام‌های زیادی برای من آمده است. من هنوز امید دارم و مثل همیشه روند درمانی را پیگیری خواهم کرد. از تمام عزیزان می‌خواهم مثبت فکر کنید.

الماس سیاه فوتبال برزیل در ادامه پیام خود نوشت: از همه کادر درمان به خاطر توجه ویژه‌ای که به من داشتند تشکر می‌کنم. پیام‌هایی که از سراسر جهان برای من ارسال شده باعث امیدواریم است و این به من انرژی می‌دهد. همچنین از دیدن بازی‌های تیم ملی فوتبال برزیل انرژی می‌گیرم. من ایمان زیادی به خداوند دارم.

پله تنها بازیکن فوتبال جهان است که سه دوره کاپ زرین این مسابقات را فتح کرده است. او با تیم ملی برزیل در سال‌های ۱۹۵۸، ۱۹۶۲ و ۱۹۷۰ فاتح جام جهانی شد. این اسطوره فوتبال جهان در سن ۸۲ سالگی و به خاطر سرطان در بیمارستان بستری شد.