آفتاب

سیلیکون پاور موفق به دریافت پنج جایزه از مسابقه طراحی ستاره سرخ چین شد

سیلیکون پاور موفق به دریافت پنج جایزه از مسابقه طراحی ستاره سرخ چین شد

سیلیکون پاور که در جهان به عنوان یکی از کمپانی‌های پیشرو در ارائه راه حل های ذخیره سازی حافظه مطرح است، مهمترین جایزه طراحی2014 ستاره سرخ چین" the China Red Star Design "را دریافت کرد.

سیلیکون پاور امسال حرکتی روبه جلو داشته است و پنج جایزه به خاطر محصولات زیر دریافت کرده است:
Mobile X20 OTG USB flash drive، Firma F80 & Jewel J80 USB flash drives ، Touch T06 & Jewel J06 USB flash drives ، Ultima U06 & Blaze B06 USB flash drives و Diamond D06 portable hard drive .
جایزه طراحی ستاره سرخ چین به وسیله‌ی انجمن طراحی صنعتی چین (CIDA) و مرکز طراحی صنعتی پکن (BIDC) در سال 2006 تاسیس شد تا صنعت طراحی چین را در جهت توسعه تشویق کند و همچنین همکاری جهانی را بین طراحان سراسر جهان بیشتر کند. اکنون جایزه طراحی ستاره سرخ چین یکی از معتبرترین جوایز طراحی در سطح بین المللی می‌باشد که از اهمیت بالایی در جهت آگاهی عموم برخوردار می‌باشد. امسال این جایزه بیش از 6,000 شرکت کننده را جذب کرد.  در چنین رقابت سنگین سیلیکون پاور نیز با طرح‌های استثنایی خود پنج جایزه طراحی دریافت کرد و از دیگر رقبایش پیشی گرفت.  
• Mobile X20 OTG USB Flash Drive
اتصال آن ترکیبی از دسترسی دوگانه micro-USB و USB 2.0 است و در یک قالب جمع و جور طراحی شده است، Mobile X20  نه تنها کاربران را از کمبود فضا رها کرده بلکه یک راه ساده را برای انتقال و تهیه بکآپ از فایل‌ها بین کامپیوترها، گوشه‌های هوشمند اندروید و تبلت‌ها ارائه داده است. این محصول  دارای بدنه ظریف است همچنین طراحی مبتکرانه در قفل آن مانع از گم شدن درب آن می‌شود. Mobile X20  برای شما اشتراک گذاری سریع، انتقال سریع اطلاعات و حمل آسان را برای شما فراهم می‌کند.
• Firma F80 & Jewel J80 USB Flash Drives
فلش Firma F80 and Jewel J80 از آلیاژ روی ساخته شده که یک درخشش  زیبا را به نمایش می‌گذارد. شکل باریک و گرد آن باعث می‌شود تا افراد  بتوانند آن را به راحتی در دست بگیرند یا به دسته کلیدشان آویزان کنند. Firma F80 and Jewel J80 ترکیبی ازیک ایده هنری و طراحی فوق العاده می‌باشد.
• Ultima U06 & Blaze B06 USB Flash Drives
Ultima U06 and Blaze B06 در سه رنگ زیبای آبی، صورتی و سفید تولید می‌شود و با درپوش اریب شکل تزئین شده و در ساخت آن از مواد مختلف استفاده شده که توامان سطحی براق و مات را به نمایش می‌گذارد. این محصول ترکیبی از جدیدترین تکنولوژی ونوع پوسته است و طراحی مبتکرانه در قفل آن مانع از گم شدن درب آن می‌شود.
• Touch T06 & Jewel J06 USB Flash Drives
این محصول یک بدنه ظریف با رنگ‌های جذاب  دارد و متناسب با هر سلیقه‌ای می‌باشد . Touch T06 and Jewel J06 به شکل منحنی طراحی شده و دارای شیار برای حمل آسان است همچنین ضد آب ، ضد ارتعاش و ضد گرد و غبارنیز است.
• Diamond D06 Portable Hard Drive
دارای سطحی ظریف، مات، مقاوم در برابر اثر انگشت، خش و کثیفی است . این محصول دارای وزن بسیار سبک  و مجهز به SuperSpeed USB 3.0 می‌باشد و ظرفیتش تا 2ترابایت می‌باشد تا زیبایی و برتری خود را به نمایش بگذارد.
محصولات یاد شده به صورت انحصاری توسط شرکت داده پرداز رایانه متین ، نماینده انحصاری سیلیکون پاور در ایران توزیع می‌شوند.
کد N649545